"Wiedźmin 2": Geralt, Płotka i ślady krwi na nowych zdjęciach z planu

03.11.2020 10:14
"Wiedźmin 2": Geralt, Płotka i ślady krwi na nowych zdjęciach z planu Fot. . materiały prasowe Netflix

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu "Wiedźmina 2". Tym razem fanowi serialu Netfliksa udało się uchwycić Geralta z Rivii i jego ukochaną Płotkę podczas pracy. 

Trwają zdjęcia do 2. sezonu serialu "Wiedźmin", którego premiera została zapowiedziana na przyszły rok. Choć Netflix nie raczy fanów zakulisowymi materiałami związanymi z nadchodzącą produkcją, miłośnicy Geralta z Rivii świetnie radzą sobie sami. W sieci wciąż pojawiają się nowe zdjęcia z planu "Wiedźmina 2". Dotychczas widzieliśmy już rozbawione Yennefer i Ciri w nowych kostiumach, a także nowe zbroje rycerzy z Nilfgaardu. Na najświeższych fotografiach możemy zobaczyć Henry'ego Cavilla oraz konia Zeusa, który wciela się w Płotkę. A także ulicę spływającą (sztuczną) krwią...

Przeczytaj także

"Wiedźmin 2": Płotka będzie ranna?

Fotografie ujawnione przez właściciela studia DrAutoArt ukazują serialową Płotkę w pełnej krasie, chodnik zalany sztuczną krwią, a także Henry'ego Cavilla przemykającego między przyczepą a planem z innymi członkami ekipy realizującej "Wiedźmina 2". Dzięki nim dowiadujemy się, że zdjęcia odbywają się aktualnie w Yorkshire w północno-wschodniej Anglii. Z ich opisu wynika natomiast, że Płotka weźmie udział w krwawej jatce.

Netflix przez cały tydzień kręcił tuż pod drzwiami mojego studia 2. sezon Wiedźmina! Kilka razy dostrzegłem Geralta z Rivii i obserwowałem, jak oczyszczają (sztuczną) krew z Płotki! Nieźle

Jako, że powyższe zdjęcia i opis nie pochodzą z oficjalnych źródeł, (podobnie jak ich autor) możemy się jedynie domyślać, co oznacza krew spływająca z grzbietu Płotki. W wersji pesymistycznej - koń Geralta mocno oberwie, w optymistycznej - potwory z 2. sezonu zostawią sporo krwi na rękach i na klaczy Wiedźmina. Istnieje też najczarniejszy scenariusz, że to Geralt zostanie ranny i straci dużo krwi.

 

"Wiedźmin 2" - kiedy premiera na Netflix?

"Wiedźmin 2" jest obecnie jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji Netfliksa. Wszystko wskazuje na to, że mimo przerw w zdjęciach spowodowanych pandemią koronawirusa, premiera nowych odcinków adaptacji sagi Andrzeja Sapkowskiego odbędzie się zgodnie z planem. Netflix zapowiedział, że 2. sezon "Wiedźmina" zadebiutuje na platformie w 2021 roku. Na razie nie podano jednak jeszcze dokładnej daty premiery.

Przeczytaj także
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.