"Wiedźmin 2": Geralt i Yennefer znowu razem! Wideo z planu potwierdza spotkanie pary

08.11.2020 13:03
"Wiedźmin 2": Geralt i Yennefer znowu razem! Wideo z planu potwierdza spotkanie pary Fot. . Katalin Vermes/ materiały prasowe Netflix

"Wiedźmin 2" przyniesie rozejm między Geraltem i Yennefer. Henry Cavil i Anya Chalotra zostali uchwyceni na wspólnych zdjęciach zanim koronawirus przerwał prace na planie.

Twórcy serialu "Wiedźmin" nie pozostawili fanom Geralta szczególnego wyboru. Wszyscy, którzy obejrzeli produkcję Netfliksa wiedzą, że istnieje tylko #TeamYen. Jeśli obawialiście się, że po kłótni w 6. odcinku 1. sezonu nieprędko zobaczymy Geralta i Yennefer razem, możecie już spać spokojnie. Zanim zdjęcia do "Wiedźmina 2" zostały znów przerwane przez koronawirusa, miłośnikom serialu udało się uchwycić Henry'ego Cavilla i Anyę Chalotrę podczas wspólnej pracy.

Przeczytaj także

"Wiedźmin 2": Geralt i Yenefer znowu razem

Choć nikt nie miał chyba wątpliwości, co do tego, że drogi Geralta i Yennefer ponownie zejdą się w serialu Netfliksa, trudno było ocenić, jak szybko to nastąpi. Zakulisowe wideo udostępnione na Instagramie przez jedną z fanek produkcji przynoszą potwierdzenie, że para na pewno zejdzie się w 2. sezonie "Wiedźmina". Zobaczcie sami:

Wprawne oko może dostrzec w powyższym materiale, że Anya Chalotra ma tu na sobie tę samą sukienkę, w której prezentowała się na wspólnych zdjęciach Yennefer i Ciri. Możliwe więc, że już niebawem zobaczymy całą wiedźmińską rodzinę razem.

 

"Wiedźmin 2" - kiedy premiera?

W związku z kolejnymi doniesieniami o przerwach w zdjęciach do "Wiedźmina 2" trudno ocenić, czy twórcom serialu uda się zdążyć z przyszłoroczną premierą nowych odcinków. Póki co Netflix nie zmienił zdania i wciąż obowiązującą jest informacja, że premiera 2. sezonu "Wiedźmina" nastąpi w 2021 roku.

W 2. sezonie powrócą wszyscy główni bohaterowie: Henry Cavill w roli Geralta oraz Anya Chalotra w roli Yennefer (razem!), a także Freya Allan w roli CiriJoey Batey jako Jaskier. Pojawią się też nowe postacie, które zagrają m.in. Paul Bullion, Joel Adrian, Kim Bodnia i Yasen Atour.

Przeczytaj także
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.