"Wiedźmin 2": Nowe zdjęcie z planu pokazuje nilfgaardzkie zbroje inspirowane grą

29.10.2020 13:59
"Wiedźmin 2": Nowe zdjęcie z planu pokazuje nilfgaardzkie zbroje inspirowane grą Fot. . Katalin Vermes/materiały prasowe Netflix

Nowe zdjęcie z planu "Wiedźmina 2" prezentuje nilfgaardzkie zbroje inspirowane grą CD PROJEKT RED. Fani sagi Andrzeja Sapkowskiego będą zadowoleni?

Serial "Wiedźmin", który zadebiutował na platformie Netflix w 2019 roku, spotkał się z pozytywnym odbiorem fanów Geralta z Rivii, jednak jeszcze przed premierą pojawiło się kilka fanowskich zastrzeżeń. Do największych wpadek 1. sezonu "Wiedźmina"miłośnicy książek Andrzeja Sapkowskiego i gier CD Projektu zaliczyli fatalne kostiumy rycerzy Nilfgaardu. Nowe zdjęcie z planu "Wiedźmina 2" jasno pokazuje, że ten błąd został już naprawiony. 

Przeczytaj także

"Wiedźmin 2": Nilfgaardzkie zbroje na nowych zdjęciach z planu

Lauren S. Hissrich, showrunnerka "Wiedźmina" już na początku 2020 roku zapowiedziała, że 2. sezon naprawi błędy pierwszego, odnosząc się bezpośrednio do Nilfgaardzkich zbroi. I choć część ekipy, a nawet Tomasz Bagiński, próbowali ich bronić, producenci postanowili dotrzymać słowa i stworzyć kostiumy inspirowane grą CD PROJEKT RED. 

Na najświeższym zdjęciu z planu, którego wyciek zawdzięczamy portalowi RedanianIntelligence, widzimy Cahira (Eamon Farren) oraz innego nilfgaardzkiego wojownika w zbrojach, które przypominają te z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Zobaczcie sami:

Trzeba przyznać, że twórcy serialu dotrzymali słowa i zbroje rycerzy Nilfgaardu wyglądają dziś zupełnie inaczej. Jak Wam się podoba ta zmiana?

 

"Wiedźmin 2": kiedy premiera na Netflix?

Pomimo trwającej pandemii koronawirusa, która opóźniła prace na planie, premiera "Wiedźmina 2" wciąż zapowiadana jest na 2021 rok. Netflix nie podał jednak jeszcze oficjalnej daty, na którą wszyscy fani serii czekają z zapartym tchem. W nowym sezonie powrócą m.in. Henry Cavill jako GeraltAnya Chalotra jako Yennefer oraz Freya Allan jako Ciri, a także Joey Batey w roli Jaskra. Do obsady dołączyli też nowi aktorzy, wśród których znaleźli się Kim Bodnia, Yasen Atour, Paul Bullion i Joel Adrian.

Przeczytaj także
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.