"Wiedźmin" - Geralt, Yennefer i Ciri otrzymali własne plakaty. Jak się prezentują?

05.12.2019 17:09
"Wiedźmin" - Geralt, Yennefer i Ciri otrzymali własne plakaty. Jak się prezentują? Fot. kadr ze zwiastuna serialu "Wiedźmin"/ Netflix

Trójka głównych bohaterów "Wiedźmina" doczekała się własnych plakatów. Jak prezentują się Geralt, Yennefer i Ciri na nowych grafikach?

Premiera "Wiedźmina" już za kilkanaście dni. Platforma Netflix nie zwalnia zatem tempa w promowaniu swojego najnowszego serialu. W sieci ukazały się właśnie trzy nowe plakaty przedstawiające trójkę głównych bohaterów - Geralta, Yennefer i Ciri.

"Wiedźmin": Geralt, Yennefer i Ciri na nowych plakatach

Na instagramowych profilach aktorów pojawiły się nowe plakaty. Każda z grafik przedstawia jedną z postaci, które odegrają w serialu najważniejszą rolę. Plakat z obliczem Geralta opublikował Henry Cavill z podpisem Gwynbleidd, co oznacza nic innego, jak Białego Wilka. Oprócz twarzy bohatera na plakacie widnieje napis "Stworzony ze strachu".

W przypadku Yennefer hasło widniejące na plakacie brzmi "Stworzona z mocy".

Ciri zaś określono jako "Stworzoną z przepowiedni".

Przeczytaj także

"Wiedźmin" zadebiutuje na platformie Netflix już 20 grudnia 2019 roku. W rolach głównych wystąpią Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan. Zdjęcia do drugiego sezonu mają ruszyć na początku 2020 roku w Londynie. Na obecną chwilę nie wiemy z ilu serii składał się będzie serial.

Zobacz też: "Wiedźmin" - Henry Cavill o Geralcie: "on jest połączeniem Supermana i Batmana"

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.