19.04.2019 10:11

"Wiedźmin" - Henry Cavill pokazał zdjęcie wiedźmińskich blizn Geralta

Wciąż trwają prace nad "Wiedźminem" Netfliksa, który zadebiutuje na platformie jeszcze w 2019 roku. Wcielający się w Geralta Henry Cavill pokazał nowe zdjęcie zza kulis. Pochwalił się "sześciopakiem" i przy okazji pokazał też blizny na ciele Geralta.

Henry Cavill
foto: AP/EAST NEWS

Prace na planach zdjęciowych "Wiedźmina" powoli dobiegają końca. Zgodnie z zapowiedzią Netfliksa ruszyły one na początku listopada 2018 roku, więc trwają już prawie 6 miesięcy. W tym czasie wcielający się w Geralta Henry Cavill musiał cały czas utrzymywać restrykcyjną dietę i spełniać długie godziny na siłowni, żeby jak najlepiej oddawać sylwetkę bohatera sagi Andrzeja Sapkowskiego. Aktor dość często chwalił się efektami pracy na swoim Instagramie. Tym razem pokazał przy okazji blizny, które będą "zdobiły" brzuch Geralta w nadchodzącej produkcji.

Wiedźmin - Henry Cavill pokazał blizny Geralta

Trzeba przyznać, że same blizny wyglądają dość przekonująco. Cavill zażartował w opisie, że "tak to wygląda, jak zabierasz pracę ze sobą do domu". W komentarzach udzielili się natomiast koledzy aktora z filmów DC - Jason Momoa (znany też jako Aquaman) pochwalił sylwetkę Cavilla, pisząc, że "wygląda na wyrzeźbionego". Natomiast wcielający się w Shazama Zachary Levi napisał, że gwiazda "Wiedźmina" wygląda na "pociętego". Komentarz zostawiła również szefowa produkcji Lauren S. Hissrich, która przeprosiła Cavilla za zaistniałą sytuację. Zobaczcie "pocięty i wyrzeźbiony" brzuch Henry'ego Cavilla:

Niedawno w sieci pojawiły się nagrania z polskiego planu zdjęciowego "Wiedźmina", które przedstawiały nam postać Triss. Fani wciąż zastanawiają się, co będą przedstawiały sceny kręcone na terenie naszego kraju - niektórzy twierdzą, że mogą to być ujęcia związane z bitwą o Sodden, w której udział brały wspomniana Triss, a także Yennefer, czy Filippa Eilhart. W wyniku tego wydarzenia zginęło około 30 tysięcy osób, w tym kilkunastu czarodziejów, co doprowadziło do ogromnych zmian organizacyjnych wewnątrz ich rady. 

Mya-Lecia Naylor
Mya-Lecia Naylor
Przeczytaj także Nie żyje Mya-Lecia Naylor, która zagrała w "Wiedźminie". Miała 16 lat

Wiedźmin - data premiery serialu Netfliksa

Czy fani mają rację? Tego się dowiemy dopiero pod koniec 2019 roku, kiedy to na platformie Netflix pojawi się serial "Wiedźmin" -  datę premiery potwierdził sam szef platformy streamingowej. 

Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix