"Wiedźmin" Netfliksa doczeka się własnej serii figurek od McFarlane Toys

04.11.2020 16:08
"Wiedźmin" Netfliksa doczeka się własnej serii figurek od McFarlane Toys Fot. . Materiały prasowe Netflix

Firma McFarlane Toys ogłosiła, że do swojej kolekcji figurek Geralta z Rivii zamierza dodać nową linię związaną ściśle z "Wiedźminem" Netfliksa.

Figurek firmy McFarlane Toys nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi popkultury, a fani "Wiedźmina" z pewnością bardzo dobrze znają kolekcję przedstawiającą Geralta z gry CD Projektu. Już niebawem kolekcja ta wzbogaci się o nowe eksponaty. Na początku listopada 2020 producent zabawek ogłosił, że swoją wiedźmińską serię rozszerza o produkty związane z serialem na licencji Netfliksa.

Przeczytaj także

"Wiedźmin" - serial Netfliksa doczeka się własnych figurek

Wiadomość o nowych figurkach Wiedźmina stworzonych przez McFarlane Toys pojawiła się w serwisie Toys News International. Firma potwierdziła doniesienia o nowej linii związanej ściśle z serialem Netfliksa m.in. na swoim oficjalnym instagramowym koncie.

Choć szczegółowy wygląd nowych odsłon plastikowego Wiedźmina jest jeszcze owiany tajemnicą, firma ujawniła już, że nowa linia będzie zawierała kilka figurek. Możemy więc spodziewać się Geralta przyodzianego zarówno w kostium znany z pierwszego sezonu, jak i w strój, w którym widzieliśmy Henry'ego Cavilla na pierwszych zdjęciach z 2. sezonu "Wiedźmina".

Przeczytaj także

"Wiedźmin 2" - kiedy premiera?

Pandemia koronawirusa przez cały czas przeszkadza w realizacji 2. sezonu "Wiedźmina", jednak twórcy i obsada dzielnie walczą na planie, by nowe odcinki serialu trafiły do fanów zgodnie z planem. Netflix nie ogłosił jeszcze oficjalnej daty premiery, potwierdził natomiast, że zamierza zrealizować również 3. sezon przygód Geralta z Rivii. W 2. sezonie, który ma trafić na platformę streamingową w 2021 roku, zobaczymy ponownie główną obsadę: Henry'ego Cavilla jako Geralta, Anyę Chalotrę jako Yennefer oraz Freyę Allan jako Ciri, a także Joey'a Batey'a w roli Jaskra.

Przeczytaj także
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.