12.12.2019 11:59

„Wiedźmin” Netfliksa na finalnym zwiastunie przepełnionym akcją [WIDEO]

Na takiego „Wiedźmina” czekaliśmy. Finalny zwiastun serialu Netfliksa pokazuje, że Geralt, Yennefer i Ciri czeka ciężka przeprawa z wszystkim potworami świata: i tymi naturalnymi, i tymi ludzkimi.

Henry Cavill jako Wiedźmin
foto: kadr z wideo YouTUbe/Netflix Polska

„Wiedźmin”, jeden z najbardziej wyczekiwanych serialu 2019 roku, zostanie udostępniony widzom Netfliksa 20 grudnia 2019 roku. Wybrani szczęśliwcy będą mogli zapoznać się z kilkoma pierwszymi odcinkami dwa dni wcześniej, podczas oficjalnej warszawskiej premiery, na której pokażą się aktorzy wcielający się w główne role.

Netflix przygotował Próbę Traw – tradycyjną inicjację dla chcących zostać wiedźminami – której śmiałkowie będą mogli poddać się 14 grudnia 2019 roku w Warszawie. Na 200 najlepszych śmiałków czeka 200 podwójnych wejściówek na wiedźmińską imprezę.

Geralt, Yennefer i Ciri
Geralt, Yennefer i Ciri
Przeczytaj także Netflix szykuje Próbę Traw dla fanów. Stawką wejściówka na premierę „Wiedźmina” 18 grudnia 2019

Serwis VoD nie zamierza dać odpocząć emocjom fanów czekających na premierę „Wiedźmina”. Opublikowano właśnie finalny zwiastun, który pokazuje przedsmak toczonych w serialu walk, koncentrując się na scenach batalistycznych.

Finalny zwiastun „Wiedźmina”. Geralt, Yennefer, Ciri i wojna z Nilfgaardem

Finalny zwiastun „Wiedźmina” pokazuje urywki wydarzeń zarysowujących fabułę serialu. Fani sagi Sapkowskiego bez trudu zauważą znaczące sceny z pierwszych opowiadań o Geralcie, w których Biały Wilk ratuje życie kluczowych dla intrygi postaci.

Jak widać, „Wiedźmin” Netfliksa będzie miał większy rozmach, niż mogło się wydawać po wcześniejszych zwiastunach. Serial nie będzie stronił od pokazywania scen na dużą skalę, w tym bitew z setkami, a może nawet tysiącami żołnierzy.

Tomasz Bagiński, producent serialu, zdradził wcześniej że potwory pokazywane w serialu mają polską duszę, jako że zostały stworzone na podstawie naszych wierzeń, legend i podań. Czy Netfliksowi udało się zachować słowiańskiego ducha opowieści, dowiemy się już niebawem. Czekając na premierę można posłuchać pierwszych utworów ze ścieżki dźwiękowej.

Zobacz także: Udostępniono dwa utwory z "Wiedźmina". Posłuchajcie motywu przewodniego Geralta 

Jak zamierzacie oglądać "Wiedźmina"?

Tagi: Seriale Wiedźmin