"Wiedźmin" - Netflix przypadkowo zdradził datę premiery serialu?

12.09.2019 09:43
"Wiedźmin" - Netflix przypadkowo zdradził datę premiery serialu? Fot. materiały prasowe/Netflix

"Wiedźmin" to długo wyczekiwana produkcja z Henrym Cavillem w roli głównej. Kilka miesięcy temu Netflix podzielił się zwiastunem i galerią z serialu, ale wciąż milczał na temat daty premiery. 

Na facebookowym profilu holenderskiego oddziału Netflixa w środę 11 września 2019 roku późnym wieczorem pojawił się post. Ten zawierał rozpiskę dotyczącą premier serialowych w nadchodzących miesiącach. Najciekawsza informacja odnosiła się do... daty premiery "Wiedźmina", która do tej pory była tajemnicą. Według holenderskiego oddziału serial miałby zadebiutować na platformie streamingowej już 17 grudnia 2019 roku.

Wiedźmin - znamy datę premiery serialu

Wpis po kilkunastu minutach zniknął z profilu Netflixa, co tylko utwierdza nas w tym, że Holendrzy powiedzieli na temat "Wiedźmina" nieco za dużo. Oto wspomniany wpis Netfliksa:

Przeczytaj także

Data premiery jest jak najbardziej prawdopodobna - w końcu Netflix od dawna zapowiadał, że "Wiedźmin" pojawi się jeszcze w 2019 roku. Cóż, na razie musimy poczekać na oficjalne potwierdzenie informacji. Wiemy na pewno, że w postać Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill. W pozostałych głównych rolach wystąpią Anya Chalotra ("A.B.C.", "Wanderlust") jako Yennefer i Freya Allan ("Wojna światów", "Kraina bezprawia") jako Ciri.

W obsadzie są również Jodhi May jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Myszowór, MyAnna Buring jako Tissaia, Mimi Ndiweni ) jako Fringilla, Therica Wilson-Read jako Sabrina, Millie Brady jako Renfri, Eamon Farren jako Cahir, Joey Batey jako Jaskier, Lars Mikkelsen jako Stregobor, Royce Pierreson jako Istredd, Maciej Musiał jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte jako Dara oraz Anna Shaffer jako Triss.

"Wiedźmin" (podobno) zadebiutuje na Netfliksie 17 grudnia 2019 roku.

Zobacz także: "Wiedźmin" - fani mieli spory wpływ na fabułę serialu Netfliksa

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.