"Wiedźmin" - Netflix rozpoczął zdjęcia do spektakularnej bitwy w Kaer Morhen. Zobaczymy ją w drugim sezonie serialu

09.09.2020 11:03
"Wiedźmin" - Netflix rozpoczął zdjęcia do spektakularnej bitwy w Kaer Morhen. Zobaczymy ją w drugim sezonie serialu Fot. Katalin Vermes/Photoshot/East News

Gwiazdy "Wiedźmina" wróciły na plan zdjęciowy. Netflix rozpoczął zdjęcia do wielkiej bitwy w Kaer Morhen, którą zobaczymy w drugim sezonie serialu.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany twórców serialu "Wiedźmin", ale ostatnio aktorzy znowu wrócili na plan. Według najnowszych doniesień obecnie trwają pracę nad sceną wielkiej bitwy, która odbędzie się w Kaer Morhen - siedzibie wiedźmińskiej szkoły cechu Wilka.

"Wiedźmin" sezon 2 - bitwa w Kaer Morhen

Fani sagi Andrzeja Sapkowskiego oraz osoby, które zainteresowały się Geraltem z Rivii dopiero dzięki serialowi Netfliksa z niecierpliwością oczekują nowych odcinków rozgrywających się na Kontynencie. Niedawno ekipa i obsada wróciła na plan zdjęciowy drugiego sezonu "Wiedźmina".

Przeczytaj także

Jak donosi Redanian Intelligence, obecnie kręcone są sceny rozgrywające się w domu głównego bohatera. I to nie byle jakie sceny, tylko wielka bitwa, do której dojdzie w Kaer Morhen w drugim sezonie "Wiedźmina". Według informacji podanych przez portal, na planie pojawiły się prawie wszystkie najważniejsze postacie produkcji - Geralt (Henry Cavill), Ciri (Freya Allan), Vesemir (Kim Bodnia), Lambert (Paul Bullion), Eskel (Thue Ersted Rasmussen), Coën (Yasen Atour) i Hemrik (Joel Adrian). Poza tym podczas bitwy będą obecni inni wiedźmini, których imion nie zdradzono. W trakcie kręcenia zdjęć widziano jednak takich aktorów jak Jota Castellano, Chuey Okoye, Max Kraus i Nathanial Jacobs.

Przeczytaj także

Wszystko wskazuje na to, że scenarzyści "Wiedźmina" w drugim sezonie pokażą wydarzenia zaprezentowane w "Krwi elfów". Nie zabraknie też fabuły opowiadań "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia". Potwierdziła to showrunnerka serialu Lauren S. Hissrich. Zobaczymy więc Ciri trenującą w Kaer Morhen pod okiem Geralta Vesemira, Lamberta, Eskela i Coëna.

Przeczytaj także

Warto jednak wspomnieć, że w literackim pierwowzorze nie pojawia się żadna bitwa rozgrywająca się w szkole cechu Wilka. Fani podejrzewają więc, że w nadchodzącej kontynuacji zadebiutuje potwór znany jako Leszy i to właśnie on będzie walczył z wiedźminami. Na razie te podejrzenia nie zostały potwierdzone.

Przeczytaj także

"Wiedźmin" sezon 2 - kiedy premiera?

Na razie Netflix nie potwierdził, kiedy nowe odcinki "Wiedźmina" trafią na platformę. Wiadomo jedynie, że drugi sezon ma zadebiutować jeszcze w roku 2021. Fanom Gerlata pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Wiedźmin" w czasach pandemii. Showrunnerka serialu opublikowała zdjęcia z planu 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.