"Wiedźmin" - Netflix rozpoczął zdjęcia do spektakularnej bitwy w Kaer Morhen. Zobaczymy ją w drugim sezonie serialu

09.09.2020 11:03
"Wiedźmin" - Netflix rozpoczął zdjęcia do spektakularnej bitwy w Kaer Morhen. Zobaczymy ją w drugim sezonie serialu Fot. Katalin Vermes/Photoshot/East News

Gwiazdy "Wiedźmina" wróciły na plan zdjęciowy. Netflix rozpoczął zdjęcia do wielkiej bitwy w Kaer Morhen, którą zobaczymy w drugim sezonie serialu.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany twórców serialu "Wiedźmin", ale ostatnio aktorzy znowu wrócili na plan. Według najnowszych doniesień obecnie trwają pracę nad sceną wielkiej bitwy, która odbędzie się w Kaer Morhen - siedzibie wiedźmińskiej szkoły cechu Wilka.

"Wiedźmin" sezon 2 - bitwa w Kaer Morhen

Fani sagi Andrzeja Sapkowskiego oraz osoby, które zainteresowały się Geraltem z Rivii dopiero dzięki serialowi Netfliksa z niecierpliwością oczekują nowych odcinków rozgrywających się na Kontynencie. Niedawno ekipa i obsada wróciła na plan zdjęciowy drugiego sezonu "Wiedźmina".

Przeczytaj także

Jak donosi Redanian Intelligence, obecnie kręcone są sceny rozgrywające się w domu głównego bohatera. I to nie byle jakie sceny, tylko wielka bitwa, do której dojdzie w Kaer Morhen w drugim sezonie "Wiedźmina". Według informacji podanych przez portal, na planie pojawiły się prawie wszystkie najważniejsze postacie produkcji - Geralt (Henry Cavill), Ciri (Freya Allan), Vesemir (Kim Bodnia), Lambert (Paul Bullion), Eskel (Thue Ersted Rasmussen), Coën (Yasen Atour) i Hemrik (Joel Adrian). Poza tym podczas bitwy będą obecni inni wiedźmini, których imion nie zdradzono. W trakcie kręcenia zdjęć widziano jednak takich aktorów jak Jota Castellano, Chuey Okoye, Max Kraus i Nathanial Jacobs.

Przeczytaj także

Wszystko wskazuje na to, że scenarzyści "Wiedźmina" w drugim sezonie pokażą wydarzenia zaprezentowane w "Krwi elfów". Nie zabraknie też fabuły opowiadań "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia". Potwierdziła to showrunnerka serialu Lauren S. Hissrich. Zobaczymy więc Ciri trenującą w Kaer Morhen pod okiem Geralta Vesemira, Lamberta, Eskela i Coëna.

Przeczytaj także

Warto jednak wspomnieć, że w literackim pierwowzorze nie pojawia się żadna bitwa rozgrywająca się w szkole cechu Wilka. Fani podejrzewają więc, że w nadchodzącej kontynuacji zadebiutuje potwór znany jako Leszy i to właśnie on będzie walczył z wiedźminami. Na razie te podejrzenia nie zostały potwierdzone.

Przeczytaj także

"Wiedźmin" sezon 2 - kiedy premiera?

Na razie Netflix nie potwierdził, kiedy nowe odcinki "Wiedźmina" trafią na platformę. Wiadomo jedynie, że drugi sezon ma zadebiutować jeszcze w roku 2021. Fanom Gerlata pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Wiedźmin" w czasach pandemii. Showrunnerka serialu opublikowała zdjęcia z planu 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.