"Wiedźmin" - Netflix zdradził, kiedy zobaczymy 2. sezon serialu

21.04.2021 10:45
"Wiedźmin" - Netflix zdradził, kiedy zobaczymy 2. sezon serialu Fot. materiały prasowe/Katalin Vermes/Netflix

Niedawno Henry Cavill potwierdził, że zakończono zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina". Szef Netfliksa zapowiedział, że serial zobaczymy już całkiem niedługo.

Wiedźmin - 2. sezon serialu pojawi się jeszcze w tym roku?

"Wiedźmin" był jedną z ofiar pandemii koronawirusa - prace nad serialem były wstrzymywane, Henry Cavill w pewnym momencie nabawił się kontuzji, ale summa summarum wszystko skończyło się dobrze i na przełomie marca/kwietnia 2021 roku zakończono zdjęcia do 2. sezonu produkcji. Szef Netfliksa, Ted Sarandos poinformował niedawno, że premiera nowych odcinków odbędzie się jeszcze w tym roku.

Polecamy

Sarandos podsumował niedawno pierwszy kwartał 2021 roku i w trakcie rozmowy z inwestorami poinformował ich, że jeszcze w tym roku pojawią się kontynuacje popularnych seriali - chodziło mu konkretnie o "Cobra Kai", "You" i "Wiedźmina":

W pierwszej połowie roku przeżyliśmy lekkie zawieszenie, ponieważ wiele seriali musiało być opóźnione. Niewątpliwie wrócimy do bardziej stabilnych wyników w drugiej połowie tego roku, zwłaszcza w 4. kwartale, kiedy powrócą nasze największe seriale pokroju "Wiedźmina", "You" i "Cobra Kai".

Polecamy

Konkretnej daty na razie nie znamy, ale możemy się spodziewać, że będzie to raczej listopad/grudzień 2021 roku. Wiemy, że na pewno zobaczymy znowu Henry'ego Cavilla, Freyę Allen i Anyę Chalotrę. 

A co nas czeka w nowych odcinkach serialu? Jak podaje portal Redanian Intelligence, w drugim sezonie "Wiedźmina" zadebiutuje Dziki Gon. Oprócz tego wiemy, że kolejne odcinki zostały oparte na powieściach "Krew elfów" i "Czas pogardy" oraz opowiadaniu "Miecz przeznaczenia". Zobaczymy więc między innymi Ciri trenującą pod okiem Geralta w Kaer Morhen. Wiemy też, że jeden z odcinków będzie poświęcony "Ziarnu prawdy", jednej z najbardziej ikonicznych opowieści o Geralcie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.