"Wiedźmin" - Tomasz Bagiński o Henrym Cavillu: "On stał się Geraltem"
29.11.2019 09:01
"Wiedźmin" - Tomasz Bagiński o Henrym Cavillu: "On stał się Geraltem" Fot. materiały prasowe/Netflix

Niedawno w sieci pojawiły się wywiady przeprowadzone na planie "Wiedźmina". Dziennikarze rozmawiali z m.in. twórczyni serialu Lauren S. Hissrich, ale także z Tomaszem Bagińskim.

Nadchodząca adaptacja "Wiedźmina" pojawi się na Netfliksie już 20 grudnia 2019 roku. W sieci pojawiły się dwa oficjalne zwiastuny, ale trzeba przyznać, że większość informacji na temat serii poznaliśmy za pośrednictwem wywiadów z producentami, scenarzystami, a także obsadą serialu. Niedawno w sieci pojawiły się fragmenty kolejnej rozmowy - tym razem na temat "Wiedźmina" wypowiedział się producent wykonawczy serialu, Tomasz Bagiński.

Bagiński o Cavillu: "On stał się Geraltem"

Producent "Wiedźmina" nie krył podziwu dla Henry'ego Cavilla, który według niego niemalże stał się Geraltem. O pracy aktora opowiedział w rozmowie z portalem Comicbook.com:

To niesamowite, jak Henry stał się Geraltem, jak przejął tę postać i dosłownie stał się tym gościem. Cały czas chodził w wiedźmińskiej kurtce, po to by wyglądała jak najlepiej - w końcu skóra musiała być znoszona, więc nie było lepszego sposobu, niż życie w tym przebraniu, by wyglądało jak najlepiej.

Przeczytaj także

Bagiński pochwalił oddanie Cavilla wobec roli, przyznając, że jego zaangażowanie w projekt było zwyczajnie piękną rzeczą:

Przez całe tygodnie Henry był blisko naszego planu, żeby być bliżej świata "Wiedźmina". Wciąż tam był. On się stał tym bohaterem. Niezbyt często można poznać aktora, który jest tak zaangażowany do roli i to było piękne. Wspaniałe doświadczenie.

W "Wiedźminie" Henry'emu Cavillowi towarzyszyć będą m.in. Freya Allan, Anya Chalotra, Joey Batey, MyAnna Buring i Maciej Musiał. Tak, jak wspominaliśmy - serial zadebiutuje już 20 grudnia 2019 roku.

Zobacz także: "Wiedźmin" opowie historię Yennefer, o której Sapkowski jedynie wspomniał w książkach

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.