"Wiedźmin" jednak "świeży" na Rotten Tomatoes. Po kilku tygodniach wzrosła mu ocena

02.01.2020 11:44
"Wiedźmin" jednak "świeży" na Rotten Tomatoes. Po kilku tygodniach wzrosła mu ocena Fot. kadr z serialu Wiedźmin/Netflix

"Wiedźmin" jest ogromnym hitem. Chociaż początkowe oceny krytyków nie były zbyt wysokie, to serial po paru tygodniach przekonał do siebie więcej osób i obecnie może się cieszyć z pozytywnej oceny na portalu Rotten Tomatoes.

I chociaż dla wielu osób recenzje i opinie innych osób są niczego niewarte, tak niektórzy wolą sprawdzić, czy dana produkcja jest warta poświęcenia jej czasu albo pieniędzy. Dlatego też przyjemnie jest poinformować o tym, że "Wiedźmin" jest oficjalnie pozytywnie oceniany na Rotten Tomatoes - to znaczy, że ponad 60% jego ocen była pozytywna (tzn. powyżej 6/10). Na 65 recenzji, aż 39 z nich jest pozytywnych. 

Wiedźmin jest "świeży" na Rotten Tomatoes

"Wiedźmin" jest za to absolutnym hitem wśród normalnych zjadaczy chleba - na Rotten Tomatoes oceniono go ponad 15 tysięcy razy i doczekał się oceny na poziomie aż 93%. Wynik naprawdę robi wrażenie. Dodajmy do tego fakt, że serial stał się najpopularniejszą produkcją Netfliksa w 2019 roku i możemy być pewni, że twórcy dostaną możliwość nakręcenia przynajmniej kilku następnych sezonów "Wiedźmina". 

wiedźmin1 Fot. foto: rottentomatoes.com
Przeczytaj także

Co ciekawe - w większości krajów "Wiedźmin" był popularniejszy od... "Stranger Things". Trzeci sezon produkcji o nastolatkach z Hawkins był najpopularniejszym programem od Netfliksa, aż do czasu premiery "Wiedźmina".

Miejmy nadzieję, że kolejne odcinki "Wiedźmina" będą miały jeszcze lepsze wyniki, a twórcom serialu gratulujemy osiągnięć. Pierwszy sezon produkcji z Henrym Cavillem zadebiutował na Netfliksie w grudniu 2019 roku.

Zobacz także: Fani nie mogą się nacieszyć Geraltem mówiącym "hmm" w "Wiedźminie"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.