"Wiedźmin" - kiedy zadebiutuje nowy zwiastun serialu Netfliksa?

09.10.2019 10:44
"Wiedźmin" - kiedy zadebiutuje nowy zwiastun serialu Netfliksa? Fot. kadr z serialu Wiedźmin

"Wiedźmin" Netfliksa zadebiutuje już za kilka tygodni. Zanim zobaczymy serial, twórcy zaprezentują kolejny zwiastun produkcji. Kiedy trafi do sieci?

Na "Wiedźmina" od Netfliksa czekają miłośnicy Geralta z Rivii na całym świecie. Ale szczególnie wysokie oczekiwania mają polscy fani bohatera z cyklu powieści Andrzeja Sapkowskiego. W lipcu 2019 roku zaprezentowany pierwszą zapowiedź serialu "Wiedźmin". Wiemy, kiedy zobaczymy pełnowartościowy zwiastun nadchodzącego tytułu.

"Wiedźmin" - kiedy premiera zwiastuna serialu?

Zapowiedź z San Diego Comic Con 2019 to tylko przedsmak tego, co czeka nas pod koniec roku. Twórcy "Wiedźmina" przygotowali jednak zwiastun z prawdziwego zdarzenia, który nie tylko pokaże nowe fragmenty serialu, ale zdradzi też co nieco na temat jego fabuły. Na razie wiemy, że produkcja będzie mrocznym fantasy opartym na twórczości Sapkowskiego.

Przedstawiciele włoskiego konwentu Lucca Comics & Games zapowiedzieli za pośrednictwem Instagrama, że jednym z tematów nadchodzącej imprezy będzie "Wiedźmin".

Netflix przybywa na LuccaCG19 z ważnymi wiadomościami: zobaczymy międzynarodowy zwiastun "Wiedźmina" a także odbędą się panele z twórczynią serialu Lauren Schmidt Hissrich i dwiema młodymi bohaterkami - Anyą Chalotrą i Freyą Allan.

Z zapowiedzi wynika, że podczas Lucca Comics & Games 2019 odbędzie się premiera trailera "Wiedźmina". Konwent odbędzie się w dniach od 30 października do 3 listopada. Data panelu poświęconego serialowi o Geralcie została wyznaczona na 31 października 2019 roku. Fani będą mieli okazję spotkać się z showrunnerką produkcji oraz odtwórczyniami Yennefer i Ciri.

Przeczytaj także

"Wiedźmin" - kiedy premiera serialu?

Zwiastun zdradzi też prawdopodobnie datę premiery "Wiedźmina", która cały czas jest owiana tajemnicą. Przedstawiciele Netfliksa potwierdzają jedynie, że serial trafi do ich bazy jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie pod koniec listopada lub na początku grudnia. Fani muszą więc uzbroić się w cierpliwość. Oprócz Chalotry i Allen w serialu zobaczymy Henry'ego Cavilla, Annę Shaffer, Joeya Bateya, Björna Hlynura Haraldssona oraz Jodhi May.

Przeczytaj także

Zobacz też: Michał Żebrowski lektorem „Wiedźmina” od Netfliksa? Słychać go na polskim zwiastunie [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.