19.03.2019 12:19

"Wiedźmin" na Netflix - pierwsze zdjęcie Geralta z planu serialu

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z serialu "Wiedźmin" - tym razem jednak mamy okazję zobaczyć samego tytułowego bohatera, w którego wciela się Henry Cavill. Zobaczcie Geralta w akcji.

Wiedźmin Henry Cavill
foto: materiały prasowe

Prace nad "Wiedźminem" wrą. Na początku marca 2019 roku media społecznościowe zostały zalane przez zdjęcia z planu serialu Netfliksa, na którym mieliśmy okazję zobaczyć krótkie sceny z Yennefer (Anya Chalotra), która pojedynkowała się z innym, nieznanym magiem. Showrunnerka produkcji, Lauren S. Hissrich, pokazywała natomiast na swoim Twitterze i Instagramie zdjęcia krajobrazów, które prawdopodobnie zobaczymy w serialu Netfliksa. 

Wiedźmin na Netflix - zdjęcie Geralta z planu

Tym razem znajdujący się na Wyspach Kanaryjskich fani zdołali znaleźć jeszcze ciekawszy cel - w sieci pojawiły się bowiem pojedyncze zdjęcia Geralta, czyli tytułowego bohatera "Wiedźmina", w którego wciela się Henry Cavill. Mężczyzna jest widziany z oddali, w związku z czym trudno jest się przyjrzeć detalom na jego stroju:

"

Wygląda na to, że mamy nasze pierwsze zdjęcie Henry'ego Cavilla w roli Geralta z Rivii na planie "Wiedźmina" w La Palma! "

Wiedźmin 3
Wiedźmin 3
Przeczytaj także Showrunnerka "Wiedźmina" pokazała nowe zdjęcie z planu. Czy tak będzie wyglądał las Brokilon?

Inni fani podzielili się za to zdjęciami Cavilla w Hiszpanii, gdzie aktor pojawił się ubrany "cywilnie". Tam właśnie kręcone są kolejne epizody serialu:

Wiedźmin - kiedy premiera?

Nie wiemy, ile będą trwały nagrania "Wiedźmina" na półwyspie iberyjskim, ani jak długo będzie tam obecny Cavill, ale miejmy nadzieję, że niedługo pojawią się kolejne zdjęcia przedstawiające głównego bohatera. Premiera nadchodzącego serialu Netfliksa ma się odbyć jeszcze w 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix Henry Cavill