05.12.2018 10:29

"Wiedźmin" na Netflix - showrunnerka Lauren S. Hissrich wystąpi gościnnie w serialu. Kogo zagra?

Szefowa produkcji podzieliła się na swoim Twitterze zdjęciem zza kulis produkcji Netfliksa o zabójcy potworów, na którym widzimy ją przebraną w elegancką sukienkę. Kogo zagra?

Wiedźmin Geralt Netflix
foto: materiały prasowe

Lauren S. Hissrich od początku powstawania serialu "Wiedźmin" starała się powiadamiać fanów o wszystkim, co się działo z produkcją. Showrunnerka nieco przycichła od kiedy ruszyły zdjęcia do programu, ale wciąż od czasu do czasu dzieli się zakulisowymi kadrami z produkcji. Na początku grudnia 2018 roku Hissrich pokazała na swoim Twitterze foto, na którym widzimy ją gotową do nagrania sceny.

Kobieta stwierdziła, że czasami siedzenie za kamerą staje się nudne i trzeba "dołączyć do imprezy". Tak oto będzie prezentowała się Lauren S. Hissrich w gościnnej roli w serialu "Wiedźmin":

Lauren S. Hissrich w Wiedźminie. Kogo zagra?

Wnioskując po eleganckiej sukience, którą ma na sobie Hissrich możemy założyć, że szefowa produkcji zagra wysoko urodzoną kobietę. Raczej nie będzie to ważna rola. Jednak nie jest to jedyne zdjęcie z "Wiedźmina", które Hissrich udostępniła - kilka dni wcześniej w listopadzie 2018 roku kobieta podzieliła się fotografiami rysunków jej dzieci. Przedstawiały one sceny z serialu, które miały okazje zobaczyć. Uważajcie, ponieważ mogą być na nich potencjalne spoilery!:

Szefowa produkcji pokazała również fotosy "starych przyjaciół", którzy pojawią się gościnnie w serialu:

Wiedźmin na Netflix - kiedy premiera?

Po działalności Lauren S. Hissrich na mediach społecznościowych możemy zauważyć, że szefowa produkcji ma wyjątkowo pokręcone poczucie humoru. Czy będziemy to mogli odczuć w trakcie oglądania "Wiedźmina"? Tego dowiemy się dopiero pod koniec 2019 roku, kiedy serial z Henrym Cavillem trafi na Netflix. 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix