25.02.2019 11:12

„Wiedźmin” pokaże pierwsze spotkanie Geralta i Yennefer w połowie sezonu? Fani przeanalizowali nowe informacje o obsadzie

„Wiedźmin” Netfliksa jest wyczekiwany z niecierpliwością nie tylko w Polsce – na całym świecie fani analizują wszystkie, najmniejsze nawet informacje na temat produkcji. Teraz przyjrzano się nowym informacjom o obsadzie i wywnioskowano, że szykuje się odcinek pokazujący pierwsze spotkanie Geralta i Yennefer, w którym na dodatek będzie występować golizna.

Geralt i Yennefer
foto: zrzut ekranu

„Wiedźmin” na Netflix rozpala fanów – uniwersum Andrzeja Sapkowskiego oczarowało miliony czytelników (i graczy) na całym świecie, przez co wszystkie informacje na temat serialu, nawet zdawałoby się mało istotne, oglądane są bardzo dokładnie, a na ich podstawie, drogą elementarnej dedukcji, wyciągane są daleko idące wnioski.

Tak stało się właśnie z informacją o kilku nowych aktorach, którzy dołączyli do obsady – wystarczyło skojarzyć fakty, żeby domyślić się, które odpowiadanie sagi o Wiedźminie było filmowane i jakich wydarzeń można się w danym odcinku spodziewać.

Jak podaje najnowszy wpis na IMDB (przy czym pamiętać należy, że przedpremierowe informacje podawane przez serwis należy traktować z daleko posuniętą ostrożnością), w serialu „Wiedźmin” zagrał właśnie Joachim Paul Assbock (mężczyzna w średnim wieku), Richard van Weyden (ogromny łysy gwardzista), dołączyli Ben Wiggins (Adonis) oraz Roger Ringrose (Beau Berrant).

Ten ostatni w opowiadaniach pojawia się tylko raz – w „Ostatnim życzeniu”. Tym samym, w którym Yennefer i Geralt spotykają się po raz pierwszy.

Wiedźmin 3: Dziki Gon
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Przeczytaj także Czy serial "Wiedźmin" zmieni fabułę sagi o Geralcie? Na to wskazuje zdjęcie z planu

„Wiedźmin” Netfliksa – Geralt spotka Yennefer w połowie sezonu?

Beau Berrant to kupiec z Novigradu – z azylu w jego domu korzystała Yennefer. Dla fanów jest więc oczywiste, że – zgodnie z kanonem – serial pokaże „Ostatnie życzenie” i pierwsze spotkanie głównych bohaterów sagi.

Zobacz także: >> "Wiedźmin" na Netflix: serial zdecydowanie nie będzie dla dzieci <<

Uwagę internautów przyciągnęła także rola Adonisa zagrana przez Bena Wigginsa – pojawiły się spekulacje, że chodzi tak naprawdę o dżinna, którego okiełznaniem zainteresowana była Yennefer. Sam aktor dolał nieco oliwy do ognia spekulacji, przyznając na Twitterze, że brał udział w rozbieranej scenie i że mu się to całkiem podobało.

To wyznanie wprawiło fanów w lekki stupor, jako że w opowiadaniu dżinn nie występuje nago – należy jednak spodziewać się, że Netflix podczas adaptowania sagi na serial dokona kilku zmian.

Ile sezonów Wiedźmina chcielibyście obejrzeć?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: News