11.08.2020 10:54

"Wiedźmin" w czasach pandemii. Showrunnerka serialu opublikowała zdjęcia z planu

W jakich warunkach ekipa "Wiedźmina" będzie kręcić 2. sezon? Lauren S. Hissrich podzieliła się fotkami z planu.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

Wybuch pandemii koronawirusa spowodował przerwanie prac na planie 2. sezonu "Wiedźmina". Przestój potrwał kilka miesięcy, ale już 17 sierpnia 2020 roku ekipa wznowi zdjęcia. Jak będzie wyglądała ich codzienność na planie w dobie COVID-19?

"Wiedźmin" w czasach pandemii - zdjęcia z planu

Lauren S. Hissrich, showrunnerka "Wiedźmina", chętnie dzieli się wszelkimi nowinkami i ciekawostkami związanymi z serią. Tym razem zamieściła w sieci zdjęcia, które potwierdzają, że część ekipy powróciła już na plan. Na fotkach widzimy osoby zaangażowane w produkcję noszące maski i przyłbice oraz zachowujące możliwie jak największą odległość od siebie.

Na jednym ze zdjęć Hissrich towarzyszy reżyser Stephen D. Surjik. W opisie shorunnerka wyznała, że jest to już czwarty projekt, który realizują wspólnie, a jeszcze nigdy nie siedzieli tak daleko od siebie. Maski i przyłbice mają nosić wszyscy członkowie ekipy, z wyjątkiem aktorów odgrywających w danym momencie scenę. 

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także 2. sezon "Wiedźmina" uzupełni ważną książkową lukę. Showrunnerka zdradziła nowe szczegóły

Niedawno poznaliśmy również dwa nowe nazwiska, które pojawią się w nadchodzącym sezonie. Są to Tim Samuels i Ania Marson (aktorka polskiego pochodzenia). Nie ujawniono dotąd, w jakie role się wcielą. 

Data premiery 2. sezonu "Wiedźmina" nie jest obecnie znana. Spekuluje się jednak, że najwcześniejszą realną opcją jest końcówka 2021 roku

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Szukacie seriali podobnych do "Wiedźmina"? Oto 5 tytułów, które powinny was zainteresować
Tagi: News Seriale Wiedźmin Netflix koronawirus