"Wiedźmin" - zobaczcie świetną interaktywną mapę świata z serialu Netfliksa

14.01.2020 10:14
"Wiedźmin" - zobaczcie świetną interaktywną mapę świata z serialu Netfliksa Fot. https://www.witchernetflix.com/pl-pl

Dzięki mapie możemy m.in. poznać datę urodzenia Ciri, Jaskra, Geralta, Yennefer, a także poprzednie ważne wydarzenia, które były wspominane w trakcie serialu.

Netflix zaprezentował bardzo ciekawą mapę przedstawiającą świat "Wiedźmina", który znamy z książek Sapkowskiego, gier CD Projekt Red, a teraz także serialu od platformy streamingowej. Dzięki niej zapoznacie się nie tylko z topografią Kontynentu, ale również skróconą historią. Dowiadujemy się, kiedy urodzili się wszyscy główni bohaterowie "Wiedźmina" (Geralt jest przykładowo starszy od Yennefer o 32 lata). 

Wiedźmin - zobaczcie interaktywną markę świata

Dowiadujemy się również, że pierwszego wiedźmina stworzono zaledwie 200 lat przed narodzinami Geralta, co jest dość zaskakujące. Całą mapę z historią świata znajdziecie na stronie https://www.witchernetflix.com/pl-pl

Przeczytaj także

Przypominamy, że prace nad drugim sezonem "Wiedźminem" rozpoczną się już niedługo. Premiera nowych odcinków jest zaplanowana na 2021 rok. Główne role w serialu zagrali Henry Cavill, Freya Allan i Anya Chalotra.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.