Wielka Armia Pogan atakuje w nowym klipie z 5. sezonu „Wikingów”

Sergiusz Kurczuk
27.11.2017 12:18
Wielka Armia Pogan atakuje w nowym klipie z 5. sezonu „Wikingów” Fot. kadr z serialu Wikingowie

Synowie Ragnara i królowa Lagertha już niedługo znowu pojawią się na ekranach telewizorów. Zobacz potęgę wojsk Ivara w nowym fragmencie 5. sezonu „Wikingów”. 

Serial produkcji kanału History od pierwszego sezonu cieszy się niesłabnącą popularnością. Już 30 listopada 2017 roku ruszy kolejna seria odcinków opowiadająca o historycznych władcach północnej Europy. W 5. sezonie „Wikingów” zobaczymy kontynuację losów synów Ragnara. Przekonamy się również, jak Lagertha sprawdza się w roli królowej Kattegat. Ostatni sezon skończył się w emocjonującym momencie. Ivar przejął dowództwo nad Wielką Armią Pogan. Jak zakończą się krwawe bitwy, które szykuje Wielka Armia Pogan? W sieci pojawił się fragment 5. sezonu, który zwiastuje naprawdę brutalne potyczki. 

Widzimy moment, w którym żołnierze Wielkiej Armii Pogan napadają na jedno z miast. Mordując mieszkańców osady, nie szczędzą nikogo. Oprócz wymienionych wcześniej wątków zobaczymy również Bjorna wypełniającego swoje przeznaczenie w basenie Morza Śródziemnego oraz Flokiego, który rozpacza po śmierci ukochanej Helgi. W 5. sezonie pojawi się wiele zaskakujących sojuszy oraz niewiarygodnych zdrad, ale takie są reguły gry walki nad światem. Podczas premiery na kanale History zobaczymy 2 pierwsze odcinki nowego sezonu.

Jeśli jednak wolicie obejrzeć „Wikingów” na dużym ekranie, to zawsze możecie skorzystać z wydarzenia zorganizowanego przez kina Helios. Jak zakończą się bitwy Wikingów z wojownikami Wielkiej Armii Pogan? Czy synowie Ragnara pomszczą śmierć ojca? Kto zginie w krwawych potyczkach? Dowiemy się już niedługo. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.