27.11.2017 12:18

Wielka Armia Pogan atakuje w nowym klipie z 5. sezonu „Wikingów”

Synowie Ragnara i królowa Lagertha już niedługo znowu pojawią się na ekranach telewizorów. Zobacz potęgę wojsk Ivara w nowym fragmencie 5. sezonu „Wikingów”. 

Wielka Armia Pogan atakuje w nowym klipie z 5. sezonu „Wikingów”
foto: kadr z serialu Wikingowie

Serial produkcji kanału History od pierwszego sezonu cieszy się niesłabnącą popularnością. Już 30 listopada 2017 roku ruszy kolejna seria odcinków opowiadająca o historycznych władcach północnej Europy. W 5. sezonie „Wikingów” zobaczymy kontynuację losów synów Ragnara. Przekonamy się również, jak Lagertha sprawdza się w roli królowej Kattegat. Ostatni sezon skończył się w emocjonującym momencie. Ivar przejął dowództwo nad Wielką Armią Pogan. Jak zakończą się krwawe bitwy, które szykuje Wielka Armia Pogan? W sieci pojawił się fragment 5. sezonu, który zwiastuje naprawdę brutalne potyczki. 

Widzimy moment, w którym żołnierze Wielkiej Armii Pogan napadają na jedno z miast. Mordując mieszkańców osady, nie szczędzą nikogo. Oprócz wymienionych wcześniej wątków zobaczymy również Bjorna wypełniającego swoje przeznaczenie w basenie Morza Śródziemnego oraz Flokiego, który rozpacza po śmierci ukochanej Helgi. W 5. sezonie pojawi się wiele zaskakujących sojuszy oraz niewiarygodnych zdrad, ale takie są reguły gry walki nad światem. Podczas premiery na kanale History zobaczymy 2 pierwsze odcinki nowego sezonu.

Jeśli jednak wolicie obejrzeć „Wikingów” na dużym ekranie, to zawsze możecie skorzystać z wydarzenia zorganizowanego przez kina Helios. Jak zakończą się bitwy Wikingów z wojownikami Wielkiej Armii Pogan? Czy synowie Ragnara pomszczą śmierć ojca? Kto zginie w krwawych potyczkach? Dowiemy się już niedługo. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Wikingowie