Wielki powrót uwielbianej postaci w zapowiedzi finałowego odcinka "The Walking Dead" [WIDEO]

06.04.2020 10:07
Wielki powrót uwielbianej postaci w zapowiedzi finałowego odcinka "The Walking Dead" [WIDEO] Fot. materiały prasowe AMC

Finał 10. sezonu "The Walking Dead" będzie nie lada niespodzianką. Na ekran powróci jedna z ulubienic fanów.

Maggie Rhee (zd. Greene) to jedna z tych postaci, które cieszą się szczególną popularnością wśród fanów "The Walking Dead". Bohaterka, grana przez Lauren Cohan, pożegnała się z nami w połowie 9. sezonu.  Choć potwierdzono, że kiedyś powróci, fani nie liczyli, że dojdzie do tego a najbliższej przyszłości. A jednak. 

"The Walking Dead" - wielki powrót Maggie w finale 10. sezonu

Finał 10. sezonu "The Walking Dead" nosić będzie tytuł "A Certain Doom" i przyniesie wielu zwrotów fabularnych. Do ekipy powróci Maggie, którą zobaczyć możemy w zapowiedzi odcinka. Co więcej, zgodnie z zapewnieniami twórców, z życiem pożegnać się może jedna z kluczowych postaci, a los Connie (której nie widziano od odcinka 10x09) w końcu zostanie wyjaśniony.

Przeczytaj także

 

Niestety, z powodu koronawirusa i związanej z nim kwarantanny, post-produkcja finałowego odcinka została wstrzymana. Poskutkowało to tym, że emisja 10. sezonu zakończyła się obecnie na odcinku 15. - "The Tower" - który w Polsce zostanie wyemitowany dziś wieczorem. Ostatni epizod ukaże się na jesieni (na te moment bez konkretnej daty) w formie odcinka specjalnego. 

Zobacz też: Norman Reedus obiecał, że "spali plan zdjęciowy The Walking Dead", jeżeli zginie jego postać 

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.