Wiemy, ile odcinków będzie liczył serial "Loki"

19.08.2019 15:44
Wiemy, ile odcinków będzie liczył serial "Loki" Fot. PHOTOSHOT/REPORTER

Choć do premiery "Lokiego" zostało jeszcze wiele czasu, odtwórca głównej roli podzielił się nowymi szczegółami związanymi z produkcją.

Premiera "Lokiego" odbędzie się dopiero wiosną 2021 roku. To jednak nie przeszkodziło odtwórcy tytułowej roli w uchyleniu rąbka tajemnicy związanej z serialem. W jednym z ostatnich wywiadów Tom Hiddleston zdradził nieco z fabuły oraz potwierdził z ilu odcinków składał się będzie serial.

Wiemy, ile odcinków będzie liczył serial "Loki"

Tom Hiddleston, odtwórca roli jednego z najlepszych złoczyńców w historii Kinowego Uniwersum Marvela, posiada imponującą zdolność, której pozazdrościć mógłby mu Tom Holland, znany jako Spoiler-Man. Mowa o umiejętnym udzielaniu wywiadów nie zdradzając nic z fabuły nadchodzących filmów. Ostatnio aktor pozwolił sobie jednak na odrobinę szaleństwa i podzielił się konkretną, i jakże ważną, informacją związaną z serialem "Loki". W rozmowie z dziennikarzem MTV News Hiddleston zdradził bowiem, że serial o Lokim składał się będzie z sześciu godzinnych odcinków.

W tej samej rozmowie Tom obiecał również, że w produkcji nie zabraknie humorystycznych momentów, a sam Loki przejdzie ogromną przemianę. Powinno to ucieszyć fanów, którzy byli niezadowoleni z faktu, że w "Lokim" zobaczymy jego podłe oblicze z "Avengers". Brytyjczyk wyjawił również, że o swoim powrocie do roli w formie serialu wiedział już na sześć tygodni przed premierą filmu "Avengers: Infinity War".

Przeczytaj także

"Loki" ukaże się na platformie Disney Plus wiosną 2021 roku. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, castingi do drugoplanowych ról rozpoczną się w już wkrótce.

Zobacz też: Tom Hiddleston obiecuje, że "Loki" zaskoczy fanów. "To zupełnie nowa koncepcja"

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.