Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do kolejnej produkcji Marvela

19.09.2019 14:33
Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do kolejnej produkcji Marvela Fot. Marvel Studios Logo

Marvel Studios zapowiedziało trzy kolejne seriale aktorskie, które trafią na platformę Disney+,m.in. "Ms. Marvel", do której zdjęcia rozpoczną się już niedługo.

Rok 2019 jest ważną datą dla miłośników kinowego uniwersum Marvela. Nie tylko z powodu premiery spektakularnego filmu, jakim jest "Avengers: Endgame" i zakończenia "Infinity Saga", ale również dzięki ogłoszeniu planów Marvel Studios na najbliższe lata. Oprócz dwóch nowych faz produkcji MCU pojawiły się tytuły nowych aktorskich seriali, które trafią na platformę Disney+. Wśród nich jest historia o nastoletniej superbohaterce - Ms. Marvel. Wiemy, kiedy rozpoczną się zdjęcia do serialu o jej przygodach.

"Ms. Marvel" - kiedy ruszą zdjęcia do serialu Disney+?

Jak donosi serwis MCU Exchange, produkcja "Ms. Marvel" ma wystartować równo za rok - we wrześniu 2020 roku. Za serial odpowie Bisha K. Ali, która została showrunnerką tytułu. Twórczyni zasłynęła serialem "Cztery wesela i pogrzeb" stworzonego dla Hulu oraz hitem Netfliksa "Sex Education". Obecnie Marvel poszukuje aktorki, która wcieli się w nastoletnią muzułmańską superbohaterkę.

Przeczytaj także
5 Fot. foto: Magnificent Ms. Marvel #5

Tytułową heroiną jest bowiem młoda Amerykanka pakistańskiego pochodzenia, która musi łączyć codzienne troski nastolatki i rodzinną tradycję, z walką ze złem. Ms. Marvel to w rzeczywistości Kamala Khan, należąca do Inhumans - gatunku człowieka o unikatowych nadprzyrodzonych zdolnościach. Ms. Marvel potrafi manipulować komórkami swojego ciała, dzięki czemu umie przybierać najróżniejsze kształty i rozmiary.

Przeczytaj także

"Ms. Marvel" - kiedy premiera serialu?

Za kierownictwo obsady odpowiada Sarah Finn. Kogo wybierze do głównej roli? Przekonamy się za jakiś czas. Nie zdradzono jeszcze daty premiery "Ms. Marvel", ale serial trafi na Disney+ prawdopodobnie w 2021 lub 2022 roku. Niewykluczone, że wydarzenia z nadchodzącego serialu będą bezpośrednio powiązane z serialem "WandaVision", gdzie zadebiutuje dorosła Moica Rambeau oraz z filmem "Captain Marvel 2". Nowe przygody Carol Danvers zobaczymy w roku 2022, więc całkie możliwe, że serial "Ms. Marvel" zadebiutuje tuż przed premierą kinowej produkji.

Przeczytaj także

Zobacz też: She-Hulk, Ms. Marvel i Moonknight - kim są bohaterowie nowych seriali Marvela?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.