23.04.2019 11:13

Wiemy, kiedy zadebiutuje ostatni odcinek "Riverdale" z Lukiem Perrym

Showrunner produkcji, Roberto Aguirre-Sacasa wyjawił w niedzielę wielkanocną, że ostatni odcinek z udziałem aktora zostanie wyemitowany jeszcze w kwietniu. 

Luke Perry
foto: Chris Pizzello/Associated Press/East News

Luke Perry grał w "Riverdale" Freda Andrewsa, ojca głównego bohatera, czyli Archiego. Aktor niestety zmarł w marcu 2019 roku w wieku 52 lat. Przyczyną śmierci był udar mózgu. Wówczas potwierdzono, że pozostałe odcinki 3. sezonu serialu zostaną zadedykowane pamięci Luke'a Perry'ego. Teraz dowiedzieliśmy się również, kiedy zostanie wyemitowany ostatni epizod "Riverdale" z udziałem aktora.

Luke Perry - ostatni odcinek Riverdale z udziałem aktora

Szef produkcji, Roberto Aguirre-Sacasa udostępnił w niedzielę wielkanocną post na swoim Twitterze, w którym wyjawił datę premiery epizodu z finałowym występem Luke'a Perry'ego. Twórca przyznał, że do emisji "Riverdale" dojdzie już 24 kwietnia 2019 roku:

"

Nadchodzący odcinek "Riverdale" jest ostatnim epizodem, który Luke zdołał nakręcić. Jak zwykle Fred przekazuje Archiemu niezwykle ważne słowa mądrości. Piękny, prawdziwy moment między ojcem a synem. Naprawdę chciałbym, żeby te sceny się nigdy nie kończył. "

W odcinku zatytułowanym "Chapter Forty-Nine: Fire Walk with Me", który ukazał się na antenie The CW tuż po śmierci Luke'a Perry'ego. Fani serialu byli przekonani, że twórcy złożą hołd gwieździe "Riverdale", wcielającej się we Freda Andrewsa. Nie mylili się. Odcinek, tak jak każdy następny, został zadedykowany pamięci aktora. Już wtedy Roberto Aguirre Sacasa zapowiedział za pośrednictwem Twittera, że to nie koniec hołdów złożonych aktorowi.

Riverdale
Riverdale
Przeczytaj także KJ Apa z "Riverdale" uhonorował zmarłego Luke'a Perry'ego

Riverdale - data premiery

Fred Andrews pojawi się w 3. sezonie serialu, jednak scenarzyści będą musieli wymyślić sposób na usunięcie go z historii, którą przygotowują w powstającej kontynuacji. Na razie nie wiadomo, co czeka ojca Archiego. Trudno sobie wyobrazić, by twórcy zastąpili Perry'ego innym aktorem. Przekonamy się o tym za jakiś czas. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie zadebiutuje 4. sezon "Riverdale".

Tagi: News Riverdale