27.09.2020 15:00

Wiemy, kto zagra wiedźmina w drugim sezonie serialu Netfliksa. Oto nowy Eskel

Tajemnica, kto zagra wiedźmina Eskela w drugim sezonie serialu Netfliksa została rozwiązana. Znamy zastępstwo za Rasmussena.

Wiedźmin, Netflix
foto: shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Niedawno przekazaliśmy smutne wieści dla fanów serialu "Wiedźmin", którzy szczególnie ucieszyli się z postaci Eskela. Wiedźmin miał pojawić się w drugim sezonie, a w roli postaci obsadzono Thue Rasmussena. Niestety aktor musiał zrezygnować z posady w hicie Netfliksa.

Wiedźmin: Wiemy, kto zagra wiedźmina Eskela

Thue Rasmussen poinformował za pośrednictwem swojego Instagrama, że ze względu na przedłużenie zdjęć do serialu, nie może wziąć w nich udziału. Twórcy znaleźli już zastępcę na miejsce aktora.

Jason Momoa i Henry Cavill
Jason Momoa i Henry Cavill
Przeczytaj także Jason Momoa w prequelu "Wiedźmina". Kogo zagra gwiazdor "Aquamana"?

Jak podaje portal Deadline, miejsce Rasmussena zajmie Szwajcar, Basil Eidenbenz. Aktor zagrał wcześniej w serialu "Wiktoria" z 2016 roku czy w filmie "Faworyta".

"Wiedźmin" sezon 2 - Kiedy premiera?

Po wielu miesiącach przerwy spowodowanej koronawirusem, ekipa serialu "Wiedźmin" wróciła na plan w sierpniu 2020 roku. Zastój w tworzeniu nowych odcinków produkcji na pewno wpłynie na datę premiery kolejnego sezonu. Druga seria przygód Geralta i spółki zaplanowana jest na 2021 rok. Jednak to bardzo optymistyczny scenariusz założony przez twórców.

Foto: Rex Features/East News
Foto: Rex Features/East News
Przeczytaj także "Jak powstawał Wiedźmin" - zobaczcie zwiastun dokumentu o kulisach realizacji serialu
Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix