Wiemy, kto zagra wiedźmina w drugim sezonie serialu Netfliksa. Oto nowy Eskel

27.09.2020 15:00
Wiemy, kto zagra wiedźmina w drugim sezonie serialu Netfliksa. Oto nowy Eskel Fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Tajemnica, kto zagra wiedźmina Eskela w drugim sezonie serialu Netfliksa została rozwiązana. Znamy zastępstwo za Rasmussena.

Niedawno przekazaliśmy smutne wieści dla fanów serialu "Wiedźmin", którzy szczególnie ucieszyli się z postaci Eskela. Wiedźmin miał pojawić się w drugim sezonie, a w roli postaci obsadzono Thue Rasmussena. Niestety aktor musiał zrezygnować z posady w hicie Netfliksa.

Wiedźmin: Wiemy, kto zagra wiedźmina Eskela

Thue Rasmussen poinformował za pośrednictwem swojego Instagrama, że ze względu na przedłużenie zdjęć do serialu, nie może wziąć w nich udziału. Twórcy znaleźli już zastępcę na miejsce aktora.

Przeczytaj także

Jak podaje portal Deadline, miejsce Rasmussena zajmie Szwajcar, Basil Eidenbenz. Aktor zagrał wcześniej w serialu "Wiktoria" z 2016 roku czy w filmie "Faworyta".

"Wiedźmin" sezon 2 - Kiedy premiera?

Po wielu miesiącach przerwy spowodowanej koronawirusem, ekipa serialu "Wiedźmin" wróciła na plan w sierpniu 2020 roku. Zastój w tworzeniu nowych odcinków produkcji na pewno wpłynie na datę premiery kolejnego sezonu. Druga seria przygód Geralta i spółki zaplanowana jest na 2021 rok. Jednak to bardzo optymistyczny scenariusz założony przez twórców.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.