25.07.2020 13:51

"Wikingowie" powracają w pierwszej zapowiedzi finałowych odcinków. Wiemy, czy Björn przeżył!

Czy Björn przeżył bitwę z siłami Olega i Ivara? Zapowiedź finałowych odcinków zdradziła jego los!

Foto: materiały prasowe History
Foto: materiały prasowe History

"Wikingowie" to saga o Ragnarze Lodbroku i jego synach, która już wkrótce dobiegnie końca. Wraz z nadejściem sezonu 6B dowiemy się, jak zakończył się konflikt na linii Ivar-Björn, czy Ubbe odnajdzie Flokiego oraz jak będzie wyglądało ostateczne starcie z siłami króla Alfreda.

"Wikingowie" - teaser sezonu 6B

W ramach panelu podczas San Diego Comic-Con twórcy serialu zaprezentowali zapowiedź tego, co czeka nas jesienią. Jest to scena z 11. odcinka 6. sezonu (a zarazem 1. odcinka sezonu 6B), w której widzimy... Björna Żelaznobokiego stawiającego czoła armii Olega i Ivara. Niczym Jon Snow w "Grze o tron", najstarszy z synów Ragnara nie tylko niejako oszukał śmierć, ale także ruszył samotnie naprzód olbrzymiej armii. 

W panelu udział wzięli twórca serialu Michael HirstKatheryn Winnick (Lagertha), Alexander Ludwig (Björn), Clive Standen (Rollo), Jordan Patrick Smith (Ubbe) oraz Travis Fimmel, który wcielał się w Ragnara. Nie ujawniono żadnych nowych informacji o finale serialu oraz jego spin-offie. Aktorzy wspominali głównie pracę nad serialem i rozmawiali o sukcesie, jaki odniósł na świecie. 

Data premiery sezonu 6B nie jest obecnie znana. "Wikingowie" powrócą po raz ostatni zapewne jesienią tego roku.

Czekasz na finał "Wikingów"?

Foto: materiały prasowe History
Foto: materiały prasowe History
Przeczytaj także Netflix stworzy kontynuację "Wikingów". O czym opowie serial "Valhalla"?
Tagi: News Seriale Zwiastuny Wikingowie