"Wikingowie" powracają w pierwszej zapowiedzi finałowych odcinków. Wiemy, czy Björn przeżył!

25.07.2020 13:51
"Wikingowie" powracają w pierwszej zapowiedzi finałowych odcinków. Wiemy, czy Björn przeżył! Fot. materiały prasowe History

Czy Björn przeżył bitwę z siłami Olega i Ivara? Zapowiedź finałowych odcinków zdradziła jego los!

"Wikingowie" to saga o Ragnarze Lodbroku i jego synach, która już wkrótce dobiegnie końca. Wraz z nadejściem sezonu 6B dowiemy się, jak zakończył się konflikt na linii Ivar-Björn, czy Ubbe odnajdzie Flokiego oraz jak będzie wyglądało ostateczne starcie z siłami króla Alfreda.

"Wikingowie" - teaser sezonu 6B

W ramach panelu podczas San Diego Comic-Con twórcy serialu zaprezentowali zapowiedź tego, co czeka nas jesienią. Jest to scena z 11. odcinka 6. sezonu (a zarazem 1. odcinka sezonu 6B), w której widzimy... Björna Żelaznobokiego stawiającego czoła armii Olega i Ivara. Niczym Jon Snow w "Grze o tron", najstarszy z synów Ragnara nie tylko niejako oszukał śmierć, ale także ruszył samotnie naprzód olbrzymiej armii. 

W panelu udział wzięli twórca serialu Michael HirstKatheryn Winnick (Lagertha), Alexander Ludwig (Björn), Clive Standen (Rollo), Jordan Patrick Smith (Ubbe) oraz Travis Fimmel, który wcielał się w Ragnara. Nie ujawniono żadnych nowych informacji o finale serialu oraz jego spin-offie. Aktorzy wspominali głównie pracę nad serialem i rozmawiali o sukcesie, jaki odniósł na świecie. 

Data premiery sezonu 6B nie jest obecnie znana. "Wikingowie" powrócą po raz ostatni zapewne jesienią tego roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.