30.11.2018 17:17

Kto najbardziej nadaje się na młodego Aragorna w serialu "Władca Pierścieni"? [WYNIKI SONDY]

Sebastian Stan w serialu "Władca Pierścieni"? Tego chcieliby czytelnicy portalu Antyradio.pl, którzy wskazali go jako najlepszego kandydata do roli Aragorna. Kto znalazł się na kolejnych miejscach?

Aragorn
foto: materiały promocyjne filmu "Władca Pierścieni"

Choć J.R.R. Tolkien napisał swoje dzieło życia ponad 60 lat temu, a ekranizacje trylogii święciły triumfy w kinach w latach 2001-2003, zainteresowanie "Władcą Pierścieni" nie gaśnie. I nie chodzi tu o oskarżenia Tolkiena o rasizm czy przypominanie sprawy jego syna, lecz o przygotowywany na zlecenie Amazon Studio serial "Władca Pierścieni", który podobno ma opowiadać o młodości Aragorna. W związku z tymi plotkami, postanowiliśmy zapytać czytelników Antyradia.pl, kogo najchętniej widzieliby jako młodszą wersję Viggo Mortensena, podając 5 propozycji młodych (poniżej czterdziestki), zdolnych aktorów. Sprawdźcie, jak rozłożyły się głosy w sondzie "Kto powinien zagrać młodego Aragorna?"!

Sebastian Stan jako młody Aragorn?

Pierwsze miejsce z wynikiem 35% głosów zdobył Sebastian Stan. Aktor znany przede wszystkim z roli Bucky'ego Barnesa z MCU w długich włosach i z zarostem faktycznie przypomina Aragorna, którego poznaliśmy i pokochaliśmy za sprawą serii Petera Jacksona (co pięknie widać na zdjęciu poniżej).

Bucky Barnes jak Aragorn?

Na drugim miejscu uplasował się Richard Madden. Serialowy Robb Stark z "Gry o tron", który ma już spore doświadczenie w produkcjach kostiumowych, osiągnął wynik 25% głosów. Na trzeciej pozycji uplasował się Sam Claflin. Na uroczego Anglika, który wystąpił m.in. w "Igrzyskach śmierci" i "Zanim się pojawiłeś", zagłosowało 19% uczestników sondy. Ostatnie, 4. miejsce, zdobyli ex-aequo Aaron Taylor-Johnson i Cesar Domboy z wynikiem 11% głosów. Poniżej prezentujemy wykres, ukazujący, jak rozkładały się głosy:

Aragorn sonda

Serial "Władca Pierścieni" - kiedy premiera?

W związku z tym, że prace nad serialem "Władca Pierścieni" są jeszcze na bardzo wczesnym etapie, Amazon nie podał jeszcze dokładnej daty premiery produkcji. Przedstawiciele studia szacują jednak, że najnowsza ekranizacja Tolkiena trafi na ekrany nie wcześniej niż w 2021 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Władca Pierścieni Aragorn