"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" - zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun serialu!

14.02.2022 03:25
"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" - zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun serialu! Fot. materiały prasowe/Amazon Studios

Panie i panowie - stało się. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" od Amazon Studios. Zobaczcie zapowiedź produkcji na bazie dzieł J.R.R. Tolkiena.

Władca Pierścieni: Pierścienie władzy - oto zwiastun serialu

"Zastanawiałeś się kiedyś, co jest tam, w nieznanym?" - takie pytanie zadaje nam pierwszy zwiastun "Władcy Pierścieni: Pierścieni władzy". Ten zadebiutował z okazji Super Bowl LVI i przedstawił pierwsze oficjalne sceny z nowej produkcji Amazon Studios, która, według plotek, może być najdroższym serialem w historii.

Polecamy

Ten budżet widać na pierwszy rzut oka - w krótkich fragmentach widzimy pokaźnej wielkości sceny batalistyczne, walkę z żywiołami na morzu, czy pojedynek z trollem (albo innym wielkim jaskiniowym plugastwem, które przepada za skarbami). Więcej wam zdradzać nie będziemy, więc zobaczcie sami. Oto zwiastun "Władcy Pierścieni: Pierścieni władzy":

Sama produkcja zapowiada się definitywnie intrygująco. Wiemy doskonale, że obsada "Pierścieni władzy" jest bardzo przepastna - głównymi bohaterami serialu są Galadriela (odgrywana w trylogii przez Cate Blanchett, tutaj Morfydd Clarke) oraz niejaki Halbrand (Charlie Vickers). Elfka jest młodą, gniewną kobietą, która wyczuwa, że gdzieś w Śródziemiu czai się zło, a mężczyzna ucieka przed swoją przeszłością. 

Z nowych postaci poznamy jeszcze elfa Arondira (Ismael Cruz Cordova), który jest w zakazanym związku z ludzką kobietą imieniem Bronwyn (Nazanin Boniadi), a także grupę nizołków, czyli przodków hobbitów - ci mają mieć nieco ciemniejszą karnację skóry, a ich wątek ma być jednym z najbardziej tajemniczych w serialu "Pierścienie władzy" (i to ich dialog rozpoczyna zwiastun).

Polecamy

Pojawią się też znajome twarze. Wśród nich zobaczymy m.in. Celebrimbora, utalentowanego elfiego kowala, który pomaga Sauronowi stworzyć Pierścień. Ze znajomych twarzy i nazwisk pojawiają się jeszcze Elrond, młody elfi polityk z Linden, a także nieustraszony żeglarz Isildur, który za kilkadziesiąt lat pozbawi Saurona palców i Pierścienia. 

Serial "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" zadebiutuje na Amazon Prime Video już 2 września 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.