"Władca Pierścieni" - do obsady dołączył aktor z "Gry o tron"

08.01.2020 09:46
"Władca Pierścieni" - do obsady dołączył aktor z "Gry o tron" Fot. kad z serialu Gra o tron

Do obsady serialu Amazona "Władca Pierścieni" dołączył Robert Aramayo, który wcielał się w młodego Neda Starka w "Grze o tron". Aktor zastąpi Willa Poultera.

Dobre wieści dla fanów fantasy i seriali na podstawie najsłynniejszych książek tego gatunku. Twórcy serialu "Władca Pierścieni" znaleźli aktora, który zastąpi gwiazdę "Black Mirror: Bandersnatch" i "Midsommar. W biały dzień" Willa Poultera. W jednego z głównych bohaterów wcieli się znany z "Gry o tron" i "Mindhuntera" Robert Aramayo.

"Władca Pierścieni" - Robert Aramayo w obsadzie serialu

Pod koniec 2019 roku ogłoszono, że Will Poulter z niewyjaśnionych przyczyn opuścił obsadę nadchodzącego serialu Amazon Prime. Twórcy musieli znaleźć nowego aktora. Wybrano Roberta Aramayo, który grał między innymi młodego Neda Starka w "Grze o tron", Elmera Wayne'a Henleya w drugim sezonie "Mindhuntera" oraz wystąpi w nadchodzącym prequelu serii "King's Man".

Chociaż Aramayo nie ma tak znanego nazwiska, jak Poulter, a w obsadzie serialu brakuje gwiazdy z prawdziwego zdarzenia, sukces "Wiedźmina" Netfliksa dowodzi, że można stworzyć hit, bez słynnych aktorów. W przypadku adaptacji twórczości Andrzeja Sapkowskiego, jedynym rozpoznawalnym aktorem był Henry Cavill, jednak popularność oryginału sprawiła, że cały świat i tak czekał na nową propozycję platformy streamingowej. Nie ma się co oszukiwać, że serial na podstawie twórczości J.R.R. Tolkiena będzie cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem.

Przeczytaj także

"Władca Pierścieni" - kiedy premiera serialu Amazona?

Za serial odpowie między innymi J.A. Bayona. Chociaż na razie nie zdradzono, kiedy zadebiutują pierwsze odcinki serialowego "Władcy Pierścieni", już zapowiedziano produkcję drugiego sezonu. Na razie w obsadzie znalazło się tylko kilku aktorów. W ciągu kolejnych miesięcy poznamy zapewne nowe gwiazdy produkcji. Akcja serialu będzie działa się w okresie Drugiej Ery, czyli tysiące lat przed wydarzeniami ukazanymi w książkach Tolkiena i filmach Petera Jacksona.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Władca Pierścieni": ogłoszono pierwsze nazwisko obsady serialu. Kogo zagra Markella Kavenagh?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.