"World on Fire": Zofia Wichłacz na pierwszych zdjęciach z serialu BBC

02.08.2019 10:27
"World on Fire": Zofia Wichłacz na pierwszych zdjęciach z serialu BBC Fot. Facebook/World On Fire

"World on Fire" już jesienią pojawi się  na srebrnym ekranie. Serial o II wojnie światowej ma prawdziwie gwiazdorską obsadę, w której znaleźli się również polscy aktorzy. 

Niedługo po wielkim sukcesie "Zimnej wojny" media obiegła informacja, że Tomasz Kot zagra w brytyjskiej produkcji BBC One. Serial "World on Fire" gromadzi w obsadzie gwiazdy angielskiego oraz polskiego kina. W produkcji mają wystąpić: Helen Hunt, Lesley Manville, Sean Bean, Agata Kulesza, Tomasz Kot, Borys Szyc i Zofia Wichłacz

Zobacz także: Benedict Cumberbatch i Colin Firth w zwiastunie filmu "1917"

"World on Fire": Zofia Wichłacz na pierwszych zdjęciach z serialu BBC

Zofia Wichłacz to aktorka młodego pokolenia, która rozpoznawalna stała się dzięki filmowi "Miasto 44". Nie obce są jej zatem klimaty II wojny światowej

Przeczytaj także

"World on Fire" również jest produkcją, której czas akcji osadzony jest w czasie II wojny światowej. To opowieść o wojnie z perspektywy zwykłych ludzi. Będziemy świadkami wydarzeń między napadem Niemiec na Polską a Bitwą o Anglię. 

Ta, opowiedziana z pasją, historia zwykłych ludzi ma w sobie wszystkie niezbędne elementy dobrego serialu: szlachetność i przemoc, odwagę i strach, miłość i stratę, nadzieję i marzenia. Dodatkowym atutem są lokalne wątki i międzynarodowa obsada. (...) Jesteśmy przekonani, że widzowie pokochają bohaterów "World on Fire" i z zapałem będą śledzić ich losy - mówi o serialu Karin Heijink, wiceprezes ds. kanałów i produktów Viasat World Limited.

Zdjęcia do produkcji powstawały m.in. w: Polsce, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Premiera serialu "World on Fire" zaplanowana jest na jesień tego roku. W sieci jakiś czas temu pojawiły się pierwsze zdjęcia z produkcji, a na nich... Zofia Wichłacz. Zobaczcie sami.

Zobacz także: Tomasz Kot jako Nikola Tesla w biograficznym filmie o serbskim wynalazcy

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.