Wpadka w najnowszym odcinku "Gry o tron", czyli co nie powinno się znaleźć na stole w Winterfell

06.05.2019 11:28
Wpadka w najnowszym odcinku "Gry o tron", czyli co nie powinno się znaleźć na stole w Winterfell Fot. kadr z 4. odcinka 8. sezonu "Gry o tron"

Wypadki chodzą po ludziach i nawet twórcy takiego hitu, jak "Gra o tron" nie są nieomylni. Jaką wpadkę zaliczyła "Gra o tron" w 4. odcinku 8. sezonu?

Nikt nie jest idealny i nawet w najlepszych superprodukcjach zdarzają się mniejsze lub większe wpadki. Często twórcy nie są w stanie wyhaczyć niedociągnięć w swoich dziełach, a ekipa filmowa nie zawsze potrafi dopilnować by plan zdjęciowy prezentował się dokładnie tak, jak powinien. W końcu wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Jak się okazuje, nawet twórcy takiego hitu jak "Gra o tron" nie są nieomylni i w 4. odcinku 8. sezonu serialu zaliczyli wpadkę, którą w mig zauważyli widzowie. Co zatem nie pasowało do krajobrazu wielkiej sali w Winterfell?

"Gra o tron" 8. sezon 4. odcinek - Wpadka w jednej ze scen

Wspomniana wpadka dotyczy jednej z początkowych scen 4. odcinka 8. sezonu "Gry o tron". Gdy po wygranej bitwie z siłami Nocnego Króla, lordowie Północy wraz z resztą zgromadzonych i swą królową Daenerys na czele, wspólnie biesiadują świętując swe zwycięstwo, jeden z przedmiotów znajdujących się na stole z całą pewnością nie pasuje do otoczenia. Wśród kielichów pełnych wina i innych trunków popularnych w Westeros znalazł się bowiem... kartonowy kubek z kawą. Twórcy "Gry o tron" zaliczyli wpadkę, czy Jon Snow po wygranej bitwie zdążył jeszcze skoczyć do Starbucksa?

Foto: kadr z 4. odcinka 8. sezonu "Gry o tron" Fot. Foto: kadr z 4. odcinka 8. sezonu "Gry o tron"
Przeczytaj także

"Gra o tron" 8. sezon - Gdzie oglądać?

Wszystkiego dotychczasowe odcinki 8. sezonu "Gry o tron" znajdziecie na platformie HBO GO. Najnowsze odcinki emitowane są każdego poniedziałku o godzinie 3:00 i 20:10 na kanale HBO, oraz o godzinie 21:00 na kanale HBO3.

Zobacz też: >> Najdziwniejsze wpadki statystów w znanych filmach <<

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.