Wpadnij do studni w zwiastunie „Rings”

Robert Skowronski
09.01.2017 13:34
Wpadnij do studni w zwiastunie „Rings” Fot. kadr z wideo

Znów bohaterowie dostaną dokładnie siedem dni na to, aby ujść z życiem po obejrzeniu tajemniczego wideo. Samara powróciła.

Obraz trafi do kin jako „Rings” i będzie stanowić trzecią odsłonę trylogii zapoczątkowanej w 2002 roku przez obraz w reżyserii Gore'a Verbinskiego stanowiący remake dzieła Hideo Nakaty z 1998 roku. Premiera horroru odbędzie się 3 lutego 2017 roku. Pierwotnie film miał wejść do kin w listopadzie 2015 roku. Potem studio zmieniło datę na 1 kwietnia 2016 roku, a następnie na 28 października 2016. Mogliśmy zobaczyć już pierwszy zwiastun „Rings”. Przyszła pora na kolejny.

W nowym rozdziale przerażającej serii poznamy historię młodej kobiety. Ta martwi się o swojego chłopaka zafascynowanego informacjami o tajemniczym wideo, po obejrzeniu którego giną ludzie. Dziewczyna decyduje się obejrzeć film za niego. Wkrótce odkrywa przerażającą prawdę: informacje są prawdziwe, a wideo zawiera tajemniczy przekaz.

Obraz wyreżyserował F. Javier Gutierrez, dla którego będzie to dopiero drugi pełny metraż w karierze. Wcześniej odpowiadał za „Trzy dni” z 2008 roku, które zostały zaprezentowane na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Autorami scenariusza są David Loucka, Jacob Aaron Estes oraz Akiva Goldsman.

Na ekranie zjawią się Matilda Lutz, Alex Roe, Johnny Galecki, Aimee Teegarden, Bonnie Morgan oraz Vincent D’Onofrio. Producentami są Walter Parkes i Laurie MacDonald. Zobaczcie najnowszy zwiastun produkcji:

Zaprezentowany został także nowy plakat promujący dzieło:

7035.6 Fot. foto: materiały prasowe

Samara, a raczej Sadako, czyli oryginalna japońska wersja czarnowłosej dziewczynki, pojawiła się ostatnio w filmie „Sadako v Kayako”. Reżyserem filmu został Kôji Shiraishi, a jego dzieło miało premierę 18 czerwca 2016 roku.

W styczniu 2012 roku ogłoszono, że Francisco Javier Gutiérrez stanie za kamera przy realizacji remake'u „Kruka”. Według ostatnich doniesień stanowisko to objął jednak Corin Hardy, który został zaangażowany jeszcze pod koniec 2014 roku. W sierpniu 2016 roku mówiło się, że główną rolę zagra Jason Momoa, ale doniesienia te nie zostały potwierdzone. 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.