Wszyscy mieszkańcy South Park pojawili się na meczu w Denver

29.09.2020 12:37
Wszyscy mieszkańcy South Park pojawili się na meczu w Denver Fot. materiały prasowe/South Park

"I'm going down to South Park, gonna have myself a time". Fikcyjne miasteczko South Park jest położone w całkiem realnym stanie Colorado, znanym z wielu kopalni złota, ale także z dobrych drużyn sportowych.

Przez brak kibiców na stadionach, niektóre kluby sportowe postanowiły wypełnić pustki na trybunach w sposób kreatywny. W Korei przypadkiem wśród widzów postawiono seks-lalki, a w Denver stadion drużyny futbolowej Broncos odwiedzili... mieszkańcy South Park. 

Mieszkańcy South Park odwiedzili mecz futbolu w Denver

W niedzielę 27 września Denver Broncos podejmowali na swoim stadionie Tampa Bay Buccaneers w 3. kolejce tegorocznego sezonu NFL. Drużyna z Colorado nie zaczęła sezonu zbyt dobrze, przegrywając swoje dwa pierwsze spotkania. Dlatego też zarządcy ich stadionu postanowili podnieść drużynę na duchu, a na trybunach umieścili wszystkich mieszkańców fikcyjnego South Park, znanego z serialu o tym samym tytule.

Przeczytaj także

Dlatego na trybunach obok Cartmana, Kenny'ego, Stana i Kyle'a zasiedli m.in. ich rodzice, Diabeł, Butters, czy pozostałe dzieciaki z ich szkoły. Wszyscy mieszkańcy South Park byli od siebie odpowiednio oddzieleni rzędami miejsc, tak aby zachować zasady dystansowania społecznego. Trzeba przyznać, że efekt robił wrażenie:

Oczywiście twórcy "South Park" wielokrotnie nawiązywali do Denver Broncos w swoim serialu. Mało tego - okazało się, że któryś z zawodników jest nawet ojcem Cartmana! Niestety, nie wiemy, który konkretnie, ponieważ matka Cartmana... przespała się z całą drużyną.

Najnowszy odcinek "South Park" zadebiutuje już 30 września 2020 roku, a epizod dostępny będzie 1 października na łamach strony SouthParkStudios.com.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.