22.02.2017 12:30

Wszystkie wzruszające spotkania z „The Walking Dead”

Kto powiedział, że serial o apokalipsie zombie musi mrozić krew żyłach? Przecież to prawdziwy wyciskacz łez. Recz z pogranicza kina familijnego.

Wszystkie wzruszające spotkania z „The Walking Dead”
foto: kadr z serialu

W ostatnim odcinku „The Walking Dead” zatytułowanym „New Best Friends” (Uwaga spoiler) Daryl Dixon spotkał się po długim czasie z Carol. Zważywszy na to, co posługujący się kuszą bohater musiał w ostatnim czasie przejść, było to tym bardziej wzruszające pojednanie ze starą przyjaciółką. Postacie ostatni raz miały ze sobą kontakt pod koniec 6. sezonu, kiedy to Carol opuściła Alexandrię. Jeżeli więc ktoś z Was uronił łzę przy ostatnim epizodzie, to nie ma się co dziwić.

Dla siwej bohaterki i Dixona był to już jednak trzeci raz kiedy ich drogi się rozeszły, by ponownie mogli się spotkać i wzruszyć widzów. W  „The Walking Dead” kilka rzeczy jest pewnych - śmierć, to, że bohaterowie dyskutują ze sobą na temat kroków, jakie powinni podjąć oraz to, że wszyscy pozostali przy życiu, nawet jeżeli ruszą w przeciwnych kierunkach, to wcześniej czy później ponownie się spotkają.

Tak było, jest i będzie z całym szeregiem postaci. Przygotujcie chusteczki, zapomnijcie o hordach Szwendaczy i zobaczcie niemal 2 minuty jednych z najbardziej wzruszających momentów „The Walking Dead”:

Tu możecie zobaczyć opisywany wyżej fragment z odcinka „New Best Friends”. Jakość pozostawia wiele do życzenia, dlatego polecamy oglądać „The Walking Dead” w poniedziałki na kanale FOX. Wówczas nie będzie musieli nadrabiać zaległości na takich kopiach:

Wypowiedź Normana Reedusa sugeruje, że pojednanie z Carol było ważne nie tylko dla jego bohatera, ale i dla niego samego:

"

Dla mnie „The Walking Dead” zawsze było najbardziej ekscytujące, kiedy grupa pracowała razem. Pierwsza połowa 7. sezonu była dla nas trudna do kręcenia. Byliśmy rozdzieleni i tęskniliśmy za sobą. Tęskniliśmy za uczuciem, które nam towarzyszyło, kiedy zaczynaliśmy prace przy serialu. "

Potwierdzono już, że Jeffrey Dean Morgan, odtwórca roli Negana, pojawi się w 8. sezonie serialu, więc jak bądź zbliżamy się powoli do końca 7. serii, to czeka nas w przyszłości jeszcze sporo akcji.

„The Walking Dead” Cię...

Robert Skowronski
Tagi: Seriale The Walking Dead