Wyciekł plakat 9. sezonu „The Walking Dead” przygotowany na San Diego Comic Con 2019

Sergiusz Kurczuk
06.07.2018 14:13
Wyciekł plakat 9. sezonu „The Walking Dead” przygotowany na San Diego Comic Con 2019 Fot. kadr z serialu The Walking Dead

Plakat 9. sezonu „The Walking Dead” wyciekł kilka dni przed panelem serialu na San Diego Comic Con 2018. Co zdradza na temat fabuły? 

9. sezon „The Walking Dead” będzie przełomem w historii opowieści o żywych trupach. Andrew Lincoln, który od pierwszego odcinka wcielał się w postać Ricka Grimesa, zapowiedział, że odchodzi z serialu. Prawdopodobnie Rick zginie. Chociaż pojawiają się spekulacje, że informacja nie oznacza wcale odejścia postaci, wszystko wskazuje na to, że widzowie pożegnają się z wieloletnim liderem ocaleńców. Fani produkcji zachodzą w głowę, jak potoczą się losy bohaterów „The Walking Dead”. Co nieco na ten temat zdradza plakat 9. sezonu przygotowany na tegoroczny San Diego Comic Con. Grafika wyciekła do sieci przed panelem dotyczącym „The Walking Dead”. 

„The Walking Dead” sezon 9.  - co czeka bohaterów serialu?

Zmiany są widoczne na pierwszy rzut oka. Plakat przedstawia trójkę bohaterów i miejsce, do którego prawdopodobnie przeniesie się akcja serialu. 

Na pierwszym planie pojawia się starszy Rick, który przyciął swoją długą brodę, zaprezentowaną w 8. sezonie. Akcja „The Walking Dead” będzie się bowiem rozgrywać kilka lat w przyszłość. Na grafice widzimy też Daryla Dixona oraz Maggie. Bohaterowie stoją na tle zniszczonego Waszyngtonu. Wygląda na to, że grupie uda się dotrzeć do dawnej stolicy, gdzie będą próbować odbudować świat po apokalipsie zombie. Co ciekawe Lincoln nie jest jedyną osobą, która opuści serial. Lauren Cohan wcielająca się w Maggie również zniknie w 9. sezonie. Daryl jest typowany przez widzów jako nowa centralna postać i plakat zdaje się potwierdzać te domysły. 

„Fear of The Walking Dead” sezon 4B - oficjalna grafika promująca nowe odcinki

9. sezon „The Walking Dead” dopiero powstaje. Ale fani żywych trupów niedługo powrócą do mrocznego świata. Niebawem odbędzie się premiera drugiej części 4. sezonu spin-offa produkcji, zatytułowanego „Fear of The Walking Dead”. Tym razem grafika została zaprezentowana z dużym wyprzedzeniem przez samych twórców. 

„Fear of The Walking Dead” Fot. foto: materiał promocyjny

Na plakacie widzimy głównych bohaterów i napis informujący, że czeka ich trudny los. W drugiej połowie sezonu grupa ocalałych odkrywa, kim są, zarówno jako jednostki, jak i część większej grupy, a także dowiedzą się, w jakim kierunku będą dalej podążać. Zmierzą się z nowymi przeciwnikami: ludźmi, nieumarłymi, a nawet naturą. Będzie to podróż pełna niebezpieczeństw, miłości, złamanych serc, straty i jak się okaże – także nadziei. Serial powróci na antenę AMC już 13 sierpnia 2018 roku.

The Walking Dead 9 Fot. foto: materiały prasowe

9. sezon „The Walking Dead” w Polsce będzie można obejrzeć na antenie stacji FOX.  

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.