Wyciekło zdjęcie z planu prequela "Gry o tron". Kogo zagra Naomi Watts?

Natalia Nowecka
16.07.2019 12:20
Wyciekło zdjęcie z planu prequela "Gry o tron". Kogo zagra Naomi Watts? Fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Do sieci wyciekło zdjęcie zdjęcie, na którym widzimy Naomi Watts na planie "Blood Moon". Zaciekawienie wzbudził jej strój.

Ekipa prequela "Gry o tron" przeniosła się do Włoch. W miejscowej jaskini Grotta del Turco, oraz okolicznych plenerach, odbywają się zdjęcia do serialu. Fani, jak zawsze, pozostali czujni i dzięki temu możemy się cieszyć pierwszym spojrzeniem na Naomi Watts, w pełnym kostiumie. Co strój mówi o postaci, w którą wcieli się aktorka?

Naomi Watts na planie prequela "Gry o tron"

Wnioskując po ubiorze, Watts z pewnością wcieli się w wysoko postawioną damę. Można zatem założyć, że odgrywana przez nią postać będzie członkinią jednego z najważniejszych rodów ówczesnego Westeros. Wcześniejsze spekulacje skupiały się wokół  postaci Nissy Nissy - żony legendarnego Azora Ahai. Innym typem była przodkini rodu Lannisterów. Jednak, zgodnie z zapewnieniami George'a R.R. Martina, Lannisterowie nie pojawią się w prequelu. W Casterly Rock władać ma wówczas ród Casterly. Może takie nazwisko nosić będzie bohaterka, w którą wciela się Watts?

Przeczytaj także

Prequel "Gry o tron" - obsada, premiera

Oprócz Naomi Watts w serialu zobaczymy między innymi Josha Whitehouse'a ("Poldark"), Mirandę Richardson (seria "Harry Potter"), Naomie Ackie oraz Toby'ego Regbo. Dokładna data premiery nie jest na ten moment znana. Zgodnie z przypuszczeniami, serial ukaże się w pierwszej połowie 2020 roku.

Zobacz też: George R.R. Martin zdradził szczegóły spin-offu "Gry o tron"

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.