09.07.2018 13:25

Wyciekły tytuły odcinków 1. sezonu „Titans”, które sugerują, że w serialu pojawi się więcej herosów

Każdy z 13 odcinków nosi nazwę od cywilnych nazwisk nastoletnich bohaterów albo ich pseudonimów. Według nich, w serialu pojawi się Jason Todd/Robin/Red Hood i Wonder Girl.

Robin
foto: materiały prasowe

Fani DC nie mogą się doczekać wysokiej jakości produkcji opartej na komiksowej mitologii Detective Comics. Ostatnia kinowa produkcja, czyli „Liga Sprawiedliwości” nie sprostała oczekiwaniom i była raczej przeciętnym filmem. Na szczęście już jesienią 2018 roku zadebiutuje serial „Titans”, który pierwszą aktorską produkcją o nastoletnich herosach.

„Titans” będzie również pierwszym serialem przygotowanym specjalnie na potrzeby platformy streamingowej DC Universe, na której zadebiutują w przyszłości również takie produkcje, jak „Swamp Thing”, „Doom Patrol”, „Harley Quinn”, a także 3. sezon animacji „Young Justice”.

Titans - poznaliśmy tytuły odcinków 1. sezonu?

O serialu znów zrobiło się głośno, ponieważ po internecie zaczęła krążyć rozpiska tytułów pierwszego sezonu „Titans”. Niestety nie są to potwierdzone informacje pochodzące od DC - nazwy zdradził portal TitansTV.net i brzmią one następująco:

 1. „Titans” 
 2. „Hawk and Dove”
 3. „Starfire”
 4. „Rachel”
 5. „The Doom Patrol”
 6. „The Messenger”
 7. „Jason Todd”
 8. „Angela”
 9. „Donna Troy”
 10. „Hank and Dawn”
 11. „Koriand'r”
 12. „Dick Grayson”
 13. „Raven”

Ciekawość fanów mogą przykuć zwłaszcza dwa tytuły - „Jason Todd” oraz „Donna Troy”. Pierwszy z nich to imię i nazwisko drugiego Robina, zwanego również Red Hoodem - złoczyńcą, który potem staje się antybohaterem. Natomiast Donna Troy to alter ego Wonder Girl, czyli pomocnicy Wonder Woman, która również opuściła rodzinną wyspę kobiet. Jeżeli tytuły okazałyby się prawdziwe, to oznaczałoby, że w 1. sezonie zobaczymy zdecydowanie więcej bohaterów, niż zapowiadano. 

Titans - premiera 1. sezonu

Oprócz tego interesujące są tytuły „The Messenger” oraz „Angela”. Szczegółów dowiemy się na nadchodzącym Comic Conie w San Diego. Premiera pierwszego sezonu „Titans” odbędzie się jesienią 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Titans DC Universe