Wygraj zestaw koc + maska z "Gry o tron" [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

24.05.2019 15:15
Gra o tron|undefined Fot. kadr z wideo

"Gra o tron" 20 maja 2019 roku dobiegła końca. Z tej okazji mamy dla Was gadżety związane z serialem HBO - koce z herbami rodów i maski do samodzielnego złożenia.

"Gra o tron" to popkulturowy fenomen, którego początki sięgają lat 90. i premiery książki pod tym tytułem. Kilkanaście lat później HBO przygotowało natomiast serial, który z roku na rok przyciągał przed telewizory dziesiątki milionów widzów. Popularność produkcji sięgnęła zenitu w 2019 roku, gdy odbyła się premiera 8. sezonu programu. Serial dobiegł końca 20 maja 2019 roku, a jego zakończenie zaskoczyło prawdopodobnie znaczną część widzów. 

Gra o tron - wygraj koc i maskę z serialu

Z okazji zakończenia serialu mamy dla was mnóstwo gadżetów związanych z "Grą o tron", dlatego spodziewajcie się kilku konkursów. W pierwszym z nich do wygrania jest zestaw: koc z herbem jednego z rodów znanego z serialu + maska do samodzielnego złożenia:

Mamy dla Was 3 zestawy - każdy z nich jest inny. Pierwszy to koc w barwach Lannisterów (czerwono-złoty) i maska Białych Wędrowców. Drugi to szaro-czarny koc z herbem Starków i maska związana z ich rodziną. Trzeci z zestawów to koc z herbem Targaryenów w kolorach czarno-czerwonych i maska z ich herbem. 

Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy tylko odpowiedzieć na nasze pytanie, a także doprecyzować, który z zestawów chcecie wygrać Na zgłoszenia będziemy czekali do 12:00 31 maja 2019 roku. Powodzenia!

ZWYCIĘZCY:

  • Michał D.
  • Julianna Ł. 
  • Cezary S.

Serdecznie gratulujemy!

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.