24.05.2019 15:15

Wygraj zestaw koc + maska z "Gry o tron" [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

"Gra o tron" 20 maja 2019 roku dobiegła końca. Z tej okazji mamy dla Was gadżety związane z serialem HBO - koce z herbami rodów i maski do samodzielnego złożenia.

Gra o tron
foto: kadr z wideo

"Gra o tron" to popkulturowy fenomen, którego początki sięgają lat 90. i premiery książki pod tym tytułem. Kilkanaście lat później HBO przygotowało natomiast serial, który z roku na rok przyciągał przed telewizory dziesiątki milionów widzów. Popularność produkcji sięgnęła zenitu w 2019 roku, gdy odbyła się premiera 8. sezonu programu. Serial dobiegł końca 20 maja 2019 roku, a jego zakończenie zaskoczyło prawdopodobnie znaczną część widzów. 

Gra o tron - wygraj koc i maskę z serialu

Z okazji zakończenia serialu mamy dla was mnóstwo gadżetów związanych z "Grą o tron", dlatego spodziewajcie się kilku konkursów. W pierwszym z nich do wygrania jest zestaw: koc z herbem jednego z rodów znanego z serialu + maska do samodzielnego złożenia:

Mamy dla Was 3 zestawy - każdy z nich jest inny. Pierwszy to koc w barwach Lannisterów (czerwono-złoty) i maska Białych Wędrowców. Drugi to szaro-czarny koc z herbem Starków i maska związana z ich rodziną. Trzeci z zestawów to koc z herbem Targaryenów w kolorach czarno-czerwonych i maska z ich herbem. 

Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy tylko odpowiedzieć na nasze pytanie, a także doprecyzować, który z zestawów chcecie wygrać Na zgłoszenia będziemy czekali do 12:00 31 maja 2019 roku. Powodzenia!

ZWYCIĘZCY:

  • Michał D.
  • Julianna Ł. 
  • Cezary S.

Serdecznie gratulujemy!

Tagi: Gra o tron Gra o tron: sezon 8