Yennefer i król elfów na nowych zdjęciach z planu "Wiedźmina"
25.02.2020 13:03
Yennefer i król elfów na nowych zdjęciach z planu "Wiedźmina" Fot. Katalin Vermes/Photoshot/East News

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu drugiego sezonu "Wiedźmina". Widać na nich Yennefer i króla elfów. Co na temat fabuły serialu Netfliksa zdradzają fotki?

Z końcem grudnia 2019 roku Netflix w końcu zaprezentował światu serial, na który czekały miliony fanów na całym świecie. Mowa o "Wiedźminie"Henrym Cavillem w roli tytułowej. Produkcja okazała się wielkim hitem i kilka miesięcy po premierze ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu. W sieci pojawiły się najnowsze przecieki z planu, przedstawiające czarodziejkę Yennefer i króla elfów.

"Wiedźmin" sezon 2 - Yennefer na zdjęciach z planu serialu

Obecnie trwają zdjęcia w Anglii, a konkretnie w okolicach miasta Dorking. Na Twitterze Palace & Proud zamieszczono fotografie, ukazujące aktorów z "Wiedźmina" podczas pracy nad nowymi odcinkami. Czy zdradzają coś na temat fabuły drugiego sezonu serialu Netfliksa?

Na zdjęciach możemy dostrzec nie tylko Yennefer, w którą wciela się Anya Chalotra, ale również Toma Cantona, grającego króla elfów Filavandrela. Postać pojawiła się w jednym z odcinków pierwszego sezonu, ale tylko epizodycznie. W nowych odcinkach odegra znacznie większą rolę. Na przeciekach z planu obecna jest również Mecia Samson, która zadebiutuje w roli Francesci Findabair, opisywanej przez Andrzeja Sapkowskiego jako najpiękniejsza kobieta świata.

Przeczytaj także

"Wiedźmin" sezon 2 - kiedy premiera?

 Wszystkie 8 odcinków pierwszego sezonu "Wiedźmina" można oglądać w bazie serwisu Netflix. Już zapowiedziano, że drugi sezon zadebiutuje w roku 2021. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery.  Zdjęcia rozpoczęły się w Londynie w lutym 2020 roku. W rolach głównych powrócą Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Wiedźmin" - sezon 1 [RECENZJA]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.