06.07.2018 13:27

Youtuberka zagra w serialu na podstawie horroru „NOS4A2” Joego Hilla

W powstającej adaptacji telewizyjnej bestsellera powieści grozy „NOS4A2” wystąpi między innymi youtuberka znana jako Sailor J. Kogo zagra? 

Joe Hill
foto: Invision/East News

Serial na podstawie książki Joego Hilla „NOS4A2” był zapowiadany już w 2015 roku. Jednak dopiero po dwóch latach stacja AMC ogłosiła, że rzeczywiście zobaczymy telewizyjną adaptację horroru. W czerwcu 2018 roku odbyły się pierwsze castingi, w wyniku których wyłoniono aktorów do kilku ról. Wśród nich znalazła się youtuberka Jahkara Smith znana lepiej jako Sailor J. W kogo wcieli się Smith?

Serial „NOS4A2”- kogo zagra Sailor J?

Jak donosi Deadline, producenci serialu „NOS4A2” zaangażowali do obsady wschodzącą gwiazdę amerykańskiego YouTube'a. Dziewczyna na swoim kanale zajmuje się różnymi tematami, ale głównie jest znana z zabawnych filmów dotyczących makijażu i tego, jak się ubierać. W kolejnych materiałach ironicznie podchodzi do treści, które pojawiają się na YouTube. 

Sailor J ma razie ma niecałe 300 tysięcy subskrypcji, ale niewykluczone, że po premierze serialu „NOS4A2” dołączy do najsłynniejszych amerykańskich youtuberów. 

Smith ma się wcielić w postać Maggie Leigh. Bohaterka jest bibliotekarką o fioletowych włosach, która dysponuje woreczkiem od gry Scrabble, pozwalającym na podróż między światami. 

„NOS4A2” - o czym będzie serial?

Horror Joago Hilla to dość pokręcona historia Vica McQueena. Młody chłopak odkrywa, że posiada zdolność wyczuwania obecności nieśmiertelnego Charliego Manxa. Złoczyńca żywi się duszami dzieci. Pozostałości po swoich ofiarach umieszcza w świecie znanym jako Christmasland - świecie utrzymanym w klimacie świąt Bożego Narodzenia, który znajduje się w wyobraźni Manxa. Każdy dzień w Christmasland to Boże Narodzie, a nieszczęście jest zakazane przez prawo. Zadaniem Vica jest ocalić dzieci i pokonać Manxa. W rolach głównych zobaczymy Olafura Darriego Olafssona, Virginię Kull, Ebona Mossa-Bachracha. Serial zadebiutuje na stacji AMC w roku 2019. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Horror YouTube