Z okazji 25. urodzin władze Dubaju upamiętniły "Przyjaciół" w iście spektakularny sposób [WIDEO]
23.09.2019 16:13
Z okazji 25. urodzin władze Dubaju upamiętniły "Przyjaciół" w iście spektakularny sposób [WIDEO] Fot. materiały prasowe Warner Bros. Television

"Przyjaciele" to kultowy serial, który 22 września 2019 roku obchodził 25. urodziny. Władze Dubaju postanowiły złożyć hołd serialowi.

22 września 2019 roku minęło równo 25 lat od emisji pierwszego odcinka "Przyjaciół". Serial o szóstce wielbicieli kawy na zawsze zmienił oblicze telewizji i zyskał status kultowego. Z okazji rocznicy, w Dubaju odbył się pokaz iluminacji nawiązujący do serialu.

"Przyjaciele" - władze Dubaju upamiętniły serial z okazji 25-lecia

W niedzielę 22 września 2019 roku "Przyjaciele" obchodzili 25. urodziny. Z tej okazji w Dubaju odbył się pokaz multimedialny nawiązujący do serialu. Na Burj Khalifa wyświetlone zostały iluminacje przedstawiające motywy znane z popularnego sitcomu. Najwyższy budynek świata pokryły między innymi kolorowe fontanny, gitary, kanapy, parasolki, homary i kotki-śmierdziuszki. Wszystko rzecz jasna w rytm "I'll Be There For You", przerywanego krótkimi cytatami z serialu (pojawiło się legendarne "We were on a break!").

Przeczytaj także

25-lecie "Przyjaciół" świętowane było na różne sposoby. W amerykańskich kinach odbyły się pokazy najpopularniejszych odcinków, Google zaserwowało internautom niespodziankę, a prasa rozpisywała się na temat ciekawostek związanych z serialem. Ukazała się również książka zatytułowana "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie", która trafiła także do księgarń w naszym kraju.

Zobacz też: Twórcy "Przyjaciół" wyjawili wątki, które według nich były słabe

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.