Zaginęła aktorka z serialu "Doktor Who". Tanya Fear zniknęła w Los Angeles

14.09.2021 10:37
Zaginęła aktorka z serialu "Doktor Who". Tanya Fear zniknęła w Los Angeles Fot. Elliott Franks/Eyevine/East News

Brytyjska aktorka Tanya Fear, która wystąpiła w serialu "Doktor Who" w odcinku "Arachnids in the UK", zaginęła w Los Angeles. Ostatni raz widziano ją 9 września 2021 roku w okolicach The Hollywood Bowl.

Zaginęła aktorka z Doktora Who

Inne raporty z NBC twierdzą, że aktorkę widziano w okolicach baru Trader Joe's na Santa Monica Boulevard. BBC twierdzi, że policja w Los Angeles oficjalnie 12 września 2021 roku zgłosiła zaginięcie Tanii Fear. Jej przyjaciele i rodzina założyli twittera @FindTanyaFear, który ma na celu zbierać informację na temat całej sprawy.

Polecamy

Na szczęście policja w LA niedawno potwierdziła, że Tanya Fear się znalazła. Funkcjonariusze oczywiście nie podali jej miejsca przebywania, ale według raportów Fear skontaktowała się ze swoją rodziną w Wielkiej Brytanii. Jest cała i zdrowa.

Polecamy

Zanim została znaleziona, jej menadżerka Alex Cole powiedziała w rozmowie z ABC News:

Odkąd przyjechała do USA, to jej kariera zaczęła się bardzo dobrze kręcić i to jest dopiero początek. Jesteśmy przerażeni, ale wierzę, że to tylko mały błąd i ją znajdziemy. 

Fear to brytyjska aktorka, która wystąpiła m.in. w serialach "Endeavour", "Spotless", "DCI Banks" oraz "Midsomer Murders", a także w "Doktorze Who". Pojawiła się również w filmie "Kick-Ass 2".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.