"Zagubieni": ABC jest otwarte na reboot popularnego serialu

Kamil Kacperski
07.02.2019 12:35
"Zagubieni": ABC jest otwarte na reboot popularnego serialu Fot. materiały prasowe

Jak podaje portal ComicBook.com, na spotkaniu amerykańskich krytyków telewizyjnych, telewizja ABC pochwaliła się materiałami ze swoich najpopularniejszych seriali ostatnich lat - wśród nich były fragmenty "Zagubionych".

Wśród fragmentów przedstawionych podczas prezentacji ABC znalazł się fragment 3. sezonu "Zagubionych", w którym Matthew Fox jako Jack Shephard krzyczy do swojej załogi słowa: "Musimy zawrócić!". Użycie tego ikonicznego momentu w historii telewizji spowodowało, że jeden z dziennikarzy obecnych na prezentacji zapytał się Katey Burke, czyli szefowej ds. programów ABC, o potencjalny powrót serialu.

Zagubieni - powstanie reboot serialu?

Kobieta powiedziała, że ona osobiście jak najbardziej byłaby zainteresowana rebootem serialu "Zagubieni":

Bardzo bym tego chciała. To byłby reboot, który definitywnie by mnie zainteresował.

Pani Burke nie jest jedyną osobą związaną z serialem "Zagubieni", która byłaby zainteresowana rebootem produkcji o 48 ocalałych pasażerach lotu 815, którzy rozbili się na tajemniczej tropikalnej wyspie - na temat powrotu "LOST" wypowiedział się w 2018 roku współtwórca serialu, Carlton Cuse. Mężczyzna wspomniał wtedy, że wraz z Damonem Lindelofem stworzyli wówczas "najbardziej skomplikowany fabularnie serial wszech czasów" i chętnie zobaczyłby, jak inni scenarzyści poradziliby sobie z przygodami innych bohaterów na wyspie. Potwierdził jednak, że sam nie brałby udziału w projekcie. 

Przeczytaj także

Twórcy oryginalnych Zagubionych o potencjalnym reboocie

Podobnego zdania był zresztą Damon Lindelof, który obecnie zajmuje się dla HBO serialem "Watchmen" na podstawie twórczości Alana Moore'a. Mężczyzna również powiedział, że chętnie chciałby zobaczyć nowe przygody osadzone w świecie wykreowanym w "Zagubionych", ale sam nie chce wracać do pisania tego serialu, ponieważ on już opowiedział historię, którą chciał opowiedzieć. 

Wydaje się, że powrót "Zagubionych" w taki lub inny sposób jest nieunikniony i prędzej, czy później i tak nastąpi. Możemy być jednak pewni, że ludzie odpowiedzialni za sukces pierwowzoru nie będą mieli z nim nic wspólnego. A wy chcielibyście zobaczyć przygody nowych bohaterów na tajemniczej wyspie?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.