06.03.2018 16:37

Netflix udostępnił pierwszy pełny zwiastun „Zagubionych w kosmosie”

Rodzina Robinsonów już niebawem wyruszy w niebezpieczną, kosmiczną podróż. W sieci pojawił się właśnie zwiastun nowej wersji „Zagubionych w kosmosie”.

Zagubieni w kosmosie
foto: materiały prasowe Netflix

Serial „Zagubieni w kosmosie” jest remakiem amerykańskiego klasyku science-fiction z lat 60-tych. Oryginalna produkcja przenosiła widzów w przyszłość, do roku 1997, w którym rodzina Robinsonów wyrusza w kosmiczną podróż celem kolonizacji planety Alpha Centaur. Dokładnie 50 lat po emisji ostatniego odcinka tego famillijno-kosmicznego serialu, Netflix udostępnił oficjalny zwiastun jego współczesnej wersji. 

„Zagubieni w kosmosie” w pełnym zwiastunie serialu

Dotychczas mieliśmy okazję zobaczyć jedynie krótki teaser tej produkcji. Tym razem możemy zobaczyć już fragmenty „Zagubionych w kosmosie”, poznać bohaterów serialu oraz niespodziewanych gospodarzy planety, na której przypadkowo wylądowali. 

Netflix udostępnił także plakat promujący nową produkcję:

Zagubieni w kosmosie plakat

Kim są bohaterowie „Zagubionych w kosmosie”?

Głównymi bohaterami serialu są John i Maureen Robinson (Toby Stephens i Molly Parker) oraz ich dzieci: bystra Penny (Mina Sundwall), pewna siebie i uparta Judy (Taylor Russell) oraz wrażliwy i ciekawy świata Will (Max Jenkins), który nieoczekiwanie nawiązuje więź ze spotkanym na obcej planecie robotem. Robinsonowie wyruszając w kosmos starają się nie tylko znaleźć nowy dom, ale także uratować swoją rodzinę. John i Maureen są bowiem w separacji, a kosmiczna wyprawa miała dać im drugą szansę. 

W serialu pojawią się również dwie tajemnicze postaci: Dr Smith (Parker Posey) oraz Don West (Ignacio Serricchio). Kobieta jest obdarzoną ogromną charyzmą mistrzynią manipulacji, zaś mężczyzna to czarujący oszust, który w ogóle nie miał zamiaru zostawać kolonizatorem nowej planety. Co w takim razie skłoniło go do tej podróży? Tego dowiemy się już z serialu.

„Zagubieni w kosmosie” - kiedy premiera?

Twórcą serialu jest Zack Estrin („Skazany na śmierć”), który wzorował się na produkcji stworzonej przez Irwina Allena. Scenariusz napisali Matt Sazama i Burk Sharpless („Dracula: Historia nieznana”, „Łowca czarownic”). Za produkcję „Zagubionych w kosmosie” odpowiada Legendary Television. Premiera już 13 kwietnia 2018 tylko na Netflix.

Natalia Hluzow
Tagi: Zagubieni w kosmosie Netflix Seriale Zwiastuny News