Netflix udostępnił pierwszy pełny zwiastun „Zagubionych w kosmosie”

Natalia Hluzow
06.03.2018 16:37
Netflix udostępnił pierwszy pełny zwiastun „Zagubionych w kosmosie” Fot. materiały prasowe Netflix

Rodzina Robinsonów już niebawem wyruszy w niebezpieczną, kosmiczną podróż. W sieci pojawił się właśnie zwiastun nowej wersji „Zagubionych w kosmosie”.

Serial „Zagubieni w kosmosie” jest remakiem amerykańskiego klasyku science-fiction z lat 60-tych. Oryginalna produkcja przenosiła widzów w przyszłość, do roku 1997, w którym rodzina Robinsonów wyrusza w kosmiczną podróż celem kolonizacji planety Alpha Centaur. Dokładnie 50 lat po emisji ostatniego odcinka tego famillijno-kosmicznego serialu, Netflix udostępnił oficjalny zwiastun jego współczesnej wersji. 

„Zagubieni w kosmosie” w pełnym zwiastunie serialu

Dotychczas mieliśmy okazję zobaczyć jedynie krótki teaser tej produkcji. Tym razem możemy zobaczyć już fragmenty „Zagubionych w kosmosie”, poznać bohaterów serialu oraz niespodziewanych gospodarzy planety, na której przypadkowo wylądowali. 

Netflix udostępnił także plakat promujący nową produkcję:

LostInSpace_Vertical-Main_PRE_POL Fot. foto: materiały prasowe Netflix

Kim są bohaterowie „Zagubionych w kosmosie”?

Głównymi bohaterami serialu są John i Maureen Robinson (Toby Stephens i Molly Parker) oraz ich dzieci: bystra Penny (Mina Sundwall), pewna siebie i uparta Judy (Taylor Russell) oraz wrażliwy i ciekawy świata Will (Max Jenkins), który nieoczekiwanie nawiązuje więź ze spotkanym na obcej planecie robotem. Robinsonowie wyruszając w kosmos starają się nie tylko znaleźć nowy dom, ale także uratować swoją rodzinę. John i Maureen są bowiem w separacji, a kosmiczna wyprawa miała dać im drugą szansę. 

W serialu pojawią się również dwie tajemnicze postaci: Dr Smith (Parker Posey) oraz Don West (Ignacio Serricchio). Kobieta jest obdarzoną ogromną charyzmą mistrzynią manipulacji, zaś mężczyzna to czarujący oszust, który w ogóle nie miał zamiaru zostawać kolonizatorem nowej planety. Co w takim razie skłoniło go do tej podróży? Tego dowiemy się już z serialu.

„Zagubieni w kosmosie” - kiedy premiera?

Twórcą serialu jest Zack Estrin („Skazany na śmierć”), który wzorował się na produkcji stworzonej przez Irwina Allena. Scenariusz napisali Matt Sazama i Burk Sharpless („Dracula: Historia nieznana”, „Łowca czarownic”). Za produkcję „Zagubionych w kosmosie” odpowiada Legendary Television. Premiera już 13 kwietnia 2018 tylko na Netflix.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.