"Zagubieni w kosmosie" doczekał się zwiastuna i daty premiery 3. sezonu [WIDEO]

08.10.2021 12:09
"Zagubieni w kosmosie" doczekał się zwiastuna i daty premiery 3. sezonu [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Netflix

Na rodzinę Robinsonów czeka jeszcze więcej przygód, ale grozi im też jeszcze więcej niebezpieczeństw! Zobaczcie zwiastun trzeciego i zarazem ostatniego sezonu "Zagubionych w kosmosie".

Oto zwiastun ostatniego sezonu Zagubionych w kosmosie

Netflix ma absolutnie ogromną bibliotekę produkcji oryginalnych, która z roku na rok staje się coraz większa. Jednym z popularniejszych z tych tysięcy produkcji jest serial "Zagubieni w kosmosie", który jest odświeżoną wersją przygodowego serialu sci-fi z lat 60.

Polecamy

Jowisz 2 utknął na tajemniczej oceanicznej planecie, a ich ukochany robot gdzieś zniknął. Aby powrócić do pozostałych członków kolonii, Robinsonowie muszą działać wspólnie z przewrotną manipulantką doktor Smith oraz jak zwykle czarującym Donem Westem.

Rodzina szybko odkrywa, że nic nie jest takie, jakim się wydaje: poszukiwania robota oraz bezpiecznej drogi na Alpha Centauri prowadzą ich do niespodziewanych odkryć i nieoczekiwanych zagrożeń. Zrobią jednak wszystko, by ochronić siebie nawzajem - przetrwanie to w końcu ich specjalność!

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun finałowego serialu "Zagubieni w kosmosie":

W role członków rodziny Robinsonów wcielają się: Toby Stephens ("Śmierć nadejdzie jutro"), Molly Parker ("House of Cards") oraz Max Jenkins, Mina Sundwall i Taylor Russell. Nowe odcinki "Zagubionych w kosmosie" pojawią się na Netflix już 1 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.