Zakończono zdjęcia do nowego serialu Marvela o tytule... "Ms. Marvel". Kiedy premiera?

12.05.2021 12:18
Zakończono zdjęcia do nowego serialu Marvela o tytule... "Ms. Marvel". Kiedy premiera? Fot. Backgrid/East News

Jeszcze niedawno mogliśmy zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu "Ms. Marvel", a teraz dowiedzieliśmy się, że te zostały już zakończone. Co wiemy o serialu i kiedy zadebiutuje?

Koniec i bomba. Zakończono zdjęcia do serialu Ms. Marvel

Jak podaje Variety, zakończono już zdjęcia do serialu "Ms. Marvel" - te były przeprowadzane w Atlancie, a także w Tajlandii. Sześcioodcinkowa opowieść przedstawi nam historię Kamali Khan, która na przestrzeni tych kilku epizodów stanie się Ms. Marvel (w tej roli Iman Vellani). Już teraz wiemy, że postać w przyszłym roku pojawi się na ekranie u boku Brie Larson/Kapitan Marvel i Teyonah Parris/Photon w filmie "The Marvels" (kontynuacji filmu "Kapitan Marvel" z 2019 roku).

Polecamy

Kamala Khan to muzułmańska nastolatka, która zamieszkuje Jersey City i jest ogromną fanką superbohaterów, później samej stając się heroiną. W serialu "Ms. Marvel", Kamala będzie musiała połączyć bycie superbohaterką z obowiązkami zwykłej nastolatki (coś jak opowieści o Peterze Parkerze).

Zdjęcia do "Ms. Marvel" w Tajlandii pochodziły do trzeciego i czwartego odcinka. Chociaż w kraju ostatnio zanotowano zwiększenie zachorowania na COVIC-19, to produkcja pod okiem Sharmeen Obaid-Chinoy przebiegła pomyślnie i wszyscy byli zdrowi.

Polecamy

W serialu "Ms. Marvel" pojawią się Iman Vellani, Aramis Knight, Saagar Shaikh, Rish Shah, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Matt Lintz, Yasmeen Fletcher, Laith Naki, Azher Usman, Travina Springer oraz Nimra Bucha. Adil El Arbi oraz Bilall Fallah, Meera Menon, a także Sharmeen Obaid-Chinoy są reżyserami produkcji. Bisha K. Ali stworzyła serial dla Disney+, a także jest główną scenarzystką.

Najbliższym serialem Marvela jest "Loki", który ma zadebiutować w czerwcu 2021 roku. Innymi produkcjami są natomiast "Hawkeye", "What If...?", "She-Hulk", "Moon Knight", "Secret Invasion", "Armor Wars" i "Ironheart". Na razie konkretna data premiery "Ms. Marvel" jest nieznana, aczkolwiek wiemy, że serial zadebiutuje jeszcze w 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.