05.10.2016 08:41

Zamówiono 7. sezon „American Horror Story”

Odcinkowy koszmar Ryana Murphy'ego i Brada Falchuka powróci na antenę stacji FX. Telewizja zamówiła kolejny sezon „American Horror Story”.

Zamówiono 7. sezon „American Horror Story”
foto: kadr z wideo

14 września 2016 roku premierę miał 1. odcinek 6. serii serialu podszytego dreszczykiem. Nowy sezon otrzymał podtytuł „Roanoke” i jest stylizowany na dokument. Ryan Murphy wyznał niedawno, że pracuje nad sekretną serią „American Horror Story”. Z jego słów wynikało, że nie miałby to być następna 6. sezonu, a rzecz umiejscowiona obok cyklu.

Co z tego wyjdzie dopiero się przekonamy. Twórcy zapowiedzieli, że ich dzieło może nas zaskoczyć w każdej chwili. Wiemy jednak, że widzowie otrzymają także 7. sezon „American Horror Story”. Został on już zamówiony przez FX Networks, a oto co powiedział na ten temat John Landgraf, prezes firmy:

"

Ryan, Brad i cała ekipa niesamowitych scenarzystów wykonali kawał dobrej roboty sprawiając, że „American Horror Story” jest cały czas pomysłowe, szokujące i dające rozrywkę. Jesteśmy zaszczyceni kontynuując to wszystko przy 7. sezonie. Utrzymujący się przez sześć lat sukces dowodzi temu, jak intensywnie seria rezonuje z fanami. „American Horror Story” konfrontuje nasze najgłębsze lęki z niezrównaną dozą suspensu i stylu. Każdy nowy sezon jest dużym wydarzeniem w świecie kultury, oczekiwane są kolejne motywy, zdjęcia, czy ogłoszenie obsady. Dziękujemy wszystkim, którzy czynią „American Horror Story” tak niezwykłą serią. "

Premiera 7. sezonu ma się odbyć jesienią 2017 roku.

Z kolei 6. seria radzi sobie całkiem dobrze w słupkach oglądalności. Premierę oglądało 5,6 miliona widzów w wieku od 18 do 49 lat, co plasuje go na trzecim miejscu wśród wzbudzających największe zainteresowanie odcinków „American Horror Story”.

Najbliższy odcinek zostanie wyemitowany dziś, czyli 5 października 2016 roku. Możecie zobaczyć jego zapowiedź:

Cała seria „American Horror Story” na przestrzeni kilku lat zdołała zgromadzić 15 nagród Grammy, przypomniała światu o Jessice Lange, a także wyeksponowała talent aktorski Lady Gagi. Serial pozostaje niezmiennie najbardziej dochodową produkcją stacji FX.

Cieszycie się, że powstanie 7. sezon?

Robert Skowronski
Tagi: Seriale American Horror Story