03.12.2019 13:20

Zanim wystąpił w "Grze o tron", był bezdomnym złodziejem. Szokujące wyznanie Rory'ego McCanna

Odtwórca roli Ogara w "Grze o tron" zdobył się na szokujące wyznanie. Zanim otrzymał angaż w jednym z najpopularniejszych seriali w historii, był bezdomny i musiał kraść, by przeżyć.

Foto: materiały prasowe HBO
Foto: materiały prasowe HBO

"Gra o tron" to jedno z najbardziej spektakularnych przedsięwzięć w historii telewizji, które ukształtowało kariery wielu aktorów. Jak jednak wyglądało ich życie przed dotarciem do krainy Westeros? Okazuje się, że nie zawsze kolorowo. Rory McCann, serialowy Sandor Clegane, zdobył się na odważne wyznanie. Zanim wstąpił w szeregi obsady "Gry o tron" i stał się ulubieńcem widzów, żył na ulicy i musiał kraść, żeby mieć co jeść.

Zanim wystąpił w "Grze o tron" był bezdomnym złodziejem

3 grudnia 2019 roku ukazało się wydanie "Gry o tron" na Blu-ray i DVD, zawierające liczne dodatki do serialu. Jednym z nich jest specjalny program zrealizowany przez Conana O' Briena. Materiał zawiera między innymi wspomnienia aktorów z czasów pracy nad serialem i wyznania, ile znaczył dla nich występ w czymś tak niesamowitym. Największy szok wzbudził Rory McCann. Serialowy Ogar wyznał, że zanim przyszło mu zagrać młodszego z barci Clegane, mieszkał w namiocie i musiał kraść jedzenie, by przeżyć.

"

Mieszkałem w namiocie. Dosłownie w namiocie. Czasem kradłem jedzenie. W końcu znalazłem pracę i zacząłem ogarniać życie, aż tu nagle jeżdżę drogim autem i gram w największym i najlepszym serialu świata. To niesamowite, jak przewrotny bywa los. Ostatecznie udało mi się wrócić na Islandię i spłacić swoje długi. "

Gra o tron
Gra o tron
Przeczytaj także "Gra o tron" - gwiazdy zdradziły najbardziej szokujące momenty serialu

Rory McCann to nie jedyny znany aktor, który wcześniej borykał się z tego typu problemami. Gwiazdor Kinowego Uniwersum Marvela, Chris Pratt, zanim zdobył popularność, również był bezdomny i mieszkał we własnym samochodzie.

Zobacz też: Czego nie zobaczyliśmy w 8. sezonie "Gry o tron"? Pojawiły się usunięte sceny [WIDEO]

Tagi: News Seriale Gra o tron