07.01.2016 17:43

Zapowiedź 2. sezonu „Daredevila” jak dzieło sztuki

Kolejna seria odcinków o marvelowskim superbohaterze trafi do zasobów Netflixa 18 marca 2016 roku. Jednak już teraz możemy zobaczyć najnowszy teaser serii.

Zapowiedź 2. sezonu „Daredevila” jak dzieło sztuki
foto: kadr z wideo

Oprócz Charliego Coxa w roli Matta Murdocka/Daredevila w drugim sezonie serialu zobaczymy także nowych bohaterów - będą nimi Punisher (Jon Bernthal) i Elektra (Elodie Yung).

Pierwsza z wymienionych postaci to antybohater Frank Castle, który na kartach komiksu debiutował w 1974 roku. Showrunner serialu, Doug Petrie, tak wypowiedział się o człowieku z trupią czaszką na piersi:

"

Widzowie będą kibicować temu gościowi z pistoletem, ale chcemy też zmusić ich - tak samo, jak zmusimy Matta - do zakwestionowania tego. Branie sprawiedliwości we własne ręce w Ameryce w 2015 roku to trudna sprawa. Nie uciekamy od współczesnej skomplikowanej rzeczywistości. Jeżeli masz broń i nie jesteś policjantem, to wzbudzasz silne emocje. Staramy się sprowokować ludzi do myślenia. "

Inny showrunner programu, Travis Bickle, uzupełnił te słowa o swoją opinię o Punisherze:

"

Ma inny kodeks moralny. Matt jest gorliwym katolikiem - i rzadko widzimy tak oddaną wierze postać w telewizji. Frank zaś kieruje się kodeksem Hammurabiego. To tak jak wpuścić wielkiego białego rekina do wody. "

Gdy w kwietniu 2015 roku ukazał się pierwszy sezon „Daredevila” zyskał on szybko popularność. Najpewniej ten sam los czeka drugi sezon, który jest zapowiadany poniższym teaserem:

Prezentujemy również plakat zwiastujący kolejną serię odcinków:

plakat

Czekamy również na datę 4 marca 2016 roku, kiedy to Netflix udostępni w swoich zasobach cały czwarty sezon „House of Cards”. Złoży się na niego 13 odcinków.

Jak Wam się podoba zapowiedź drugiego sezonu „Daredevila”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Daredevil