26.01.2016 15:05

Zapowiedź 4. sezonu „House of Cards” wśród drzew

Doczekaliśmy się kolejnej zapowiedzi serialu Netflixa. Zobaczcie klip „Dig” zwiastujący następny sezon „House of Cards”.

Zapowiedź 4. sezonu „House of Cards” wśród drzew
foto: kadr z wideo

Czwarty sezon wystartuje 4 marca 2016 roku i będzie się składać z 13 odcinków. Jest to pewna nowość, gdyż do tej pory kolejne serie produkcji były udostępniane w lutym. Producentami serialu są David Fincher, Joshua Donen, Beau Willimon, Kevin Spacey, Dana Brunetti, John David Coles i Eric Roth.

W poprzednich promocyjnych wideo Frank Underwood, fikcyjny prezydent Stanów Zjednoczonych, w którego wciela się Kevin Spacey, występował w teaserze stylizowanym na spot wyborczy oraz orędzie do narodu. Tym razem polityk, który nie cofnie się przed niczym jest w terenie razem z szefem swojego sztabu, Dougiem Stamperem (Michael Kelly).

W nowym materiale wykopywany jest dół prawdopodobnie pod zasadzenie drzewa lub innej rośliny. Jednak wszystkim tym, którym fabuła „House of Cards” nie jest obca cała sekwencja może się kojarzyć z próbą pozbycia się zwłok lub obciążających polityka dowodów. Ten w końcu nie ma żadnych skrupułów w dążeniu do celu.

Zobaczcie nowy teaser „House of Cards”:

Pod adresem www.fu2016.com powstała strona internetowa, która udaje oficjalną witrynę prezydenta. Fani serialu znajdą na niej wszystkie udostępnione do tej pory materiały dotyczące 4. sezonu serialu.

Przypominamy, że ostatnia seria odcinków zakończyła się, gdy Frank Underwood objął stanowisko prezydenta. Jednak napotkał na swojej politycznej drodze na wiele przeszkód. Również w życiu prywatnym głowy państwa nie działo się najlepiej, gdyż opuściła go żona.

Czekacie na 4. sezon „House of Cards”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny House of Cards