Zapowiedź „The Walking Dead” sugeruje śmierć Daryla

Robert Skowronski
16.08.2016 08:21
Zapowiedź „The Walking Dead” sugeruje śmierć Daryla Fot. kadr z wideo

Kolejna zapowiedź nadchodzącego sezonu „The Walking Dead” zasiała w fanach ziarno niepewności. Czy Daryl Dixon nie żyje?

Możemy przypuszczać, że jeden z ulubionych bohaterów widzów serialu stacji AMC ma się dobrze. O ile w świecie po apokalipsie zombie, w ogóle można tak o kimś powiedzieć. Jednak nowy materiał ze zbliżającego się sezonu sprawia, że nie możemy być tego pewni.

W udostępnionym wideo widzimy, jak Dwight (Austin Amelio) porusza się na motorze między nieumarłymi. Nic w tym szczególnie spektakularnego, ani zadziwiającego, gdyby nie jeden drobny szczegół. Ma on na sobie kamizelkę, która do tej pory okrywała plecy Daryla, w którego wciela się Norman Reedus. Władający kuszą bohater raczej by jej nikomu nie oddał chyba, że po jego trupie...

No właśnie. Nie spodziewamy się tego, aby twórcy postanowili uśmiercić postać uwielbianą przez miliony i która nam towarzyszy od niemal samego początku. Nie można jednak w pełni wykluczyć, że zdecydowali się na takie posunięcie.

Wszystko sprowadza nas do sprawy głośnego cliffhangera z zakończenia ostatniej serii. Wciąż nie znamy w pełni potwierdzonej odpowiedzi na to kogo dosięgnął kij baseballowy Negana. Twórcy mieli nakręcić scenę śmierci dla każdej z 11 postaci, aby wykluczyć ewentualność wycieknięcia do sieci faktycznego rozwiązania tajemnicy. Prawdopodobnie jednak w 7. serii odcinków serialu zobaczymy ponownie Daryla, jak i Glenna, choć oryginalny komiks sugerowałby, że to właśnie ostatni z wymienionych pożegna się z życiem. Twórcy jednak już nie raz rozmijali się z tym, co mogliśmy zobaczyć na papierze.

Dalej czekamy na nowe odcinki i niepokoimy się z kolejną zapowiedzią 7. sezonu „The Walking Dead”:

Serial powróci 23 października 2016 roku z 7. sezonem, a dzień później nowy odcinek będzie dostępny w polskiej telewizji. Nowa seria będzie liczyć 16 odcinków, których emisja będzie podzielana na dwa etapy. Kiedy startuje pierwszy już wiemy, zaś druga tura rozpocznie się w lutym 2017 roku.

Twórca „The Walking Dead”, Robert Kirkman, wyznał, że otrzymuje groźby śmierci od 15 lat. Uważa jednocześnie, że ma to dobry wpływ na jego kreatywność i pozwala zapoznać się z oczekiwaniami fanów. Wraz z nową zapowiedzią serialu prawdopodobnie się to nie zmieni, gdyż może ona zdenerwować co poniektórych widzów.

Sądzicie, że Daryl Dixon żyje?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.